Чоловікам сукня дуже сподобалася: Фотограф поділився "пікантним" знімком з Ради

Аліна Загоруйко прийшла на роботу в облягаючому бордовому платті, яке підкреслює фігуру.

Народний депутат від партії "Слуга народу" Аліна Загоруйко прийшла у Верховну Раду в пікантному вбранні, передають Патріоти України.

На знімку видно, що політик прийшла на роботу в облягаючому бордовому платті, яке підкреслює фігуру. На фото Загоруйко спілкується з іншими нардепами, які не змогли відвести свій погляд від неї. Погляд чоловіків був прикутий до цікавого вбрання, на яке вони задивилися.

Аліна Загоруйко - народний депутат Верховної Ради IX скликання. Була обрана 21 липня 2019 року. Політику 36 років. Родом вона з міста Немирів Вінницької області.

Джерело: Апостроф

Байден домовився з Меркель про узгодження політики щодо України

вівторок, 26 січень 2021, 20:45

«Лідери домовились про «спільне напрацювання стратегічних пріоритетів в політиці, зокрема щодо Афганістану, Ірану, Китаю, Росії, України та Західних Балкан», ‒ йдеться у повідомленні. Байден заявив у Twitter, що запевнив Меркель у відданості співпраці ...

Білий дім знов наповнив дружній собачий гавкіт: Вівчарки Байденів переїхали до резиденції президентів США

вівторок, 26 січень 2021, 20:38

Світлинами домашніх улюбленців на новому місці поділилася дружина президента в Twitter. "Чемп і Мейджор приєдналися до нас у Білому домі", - підписала фото двох німецьких вівчарок Джилл Байден, зазначають Патріоти України. Переїзд собак Байденів знамен...