Чоловіки скінчились? Російська ПВК почала наймати жінок у штурмові загони, - ЗМІ

Батальйон російських найманців "Еспаньола", який входить у ПВК "Редут", наймає жінок на війну у штурмові загони, передають Патріоти України.

Як повідомляє видання "Важные истории", найманці пропонують жінкам "реалізуватись" у снайперській справі, медицині, зв′язку, у з′єднаннях штурмовиків, підрозділах РЕБ, РЕР і БПЛА.

Журналістка видання під виглядом "кандидатки" дізналася про умови, які пропонуються у військовому формуванні. Перший контракт оформлюється на півроку, з яких навчання триває від одного до двох місяців. Оплата 110 - 120 тисяч рублів.

Потім жінку відправляють у зону бойових дій, а її зарплата зросте вдвічі. сума виплати збільшується у 2 рази. Під час підписання першого контракту передбачена одноразова виплата в 50 тис.

За поранення жінка-доброволець отримує від 1 до 3 млн рублів, а у разі смерті близькі отримають 5 млн рублів. Другий контракт оформлюється на 3 місяці і обговорюється індивідуально.

Оце так: Співробітник Сенату США неофіційно передав Україні спорядження для снайперів і потрапив під слідство, - NYT

понеділок, 26 лютий 2024, 10:22

Співробітник Сенату США неофіційно передав Україні снайперське спорядження. Тепер він перебуває під слідством, передають Патріоти України з посиланням на The New York Times. Високопоставлений співробітник Сенату США перебуває під слідством у Конгресі у...

"На кону довіра до США": Глава МЗС Польщі закликав спікера Палати представників Джонсона почути "замучений народ України"

понеділок, 26 лютий 2024, 10:00

Втрата довіри союзників боляче вдарить по інтересам США у світі, підірве лідерство Вашингтона у демократичному співтовариствв. Сполучені Штати мають підтримати Україну, на кону стоїть довіра до США. Про це у неділю, 25 лютого, заявив Міністр закордонни...