"Чому б нам не змінити підхід": Німецький дипломат розкритикував ідею європейських миротворців в Україні

Колишній посол Німеччини у Вашингтоні Вольфганг Ішингер вважає ідею введення європейських миротворчих сил в Україну «абсурдною», передають Патріоти України.

«По-перше, вам знадобиться дуже багато військ. По-друге: якщо ви починаєте таку операцію, повинні враховувати, наскільки великими є ризики. Що станеться, якщо наступна російська атака дійсно почнеться? Чи зможемо ми тоді відбити цю атаку?» — сказав дипломат.

Ідея миротворчих військ загалом його не бентежить, додав Ішингер. Просто вони не повинні бути з Європи. «Це мають бути війська з Індії, Пакистану, Бразилії чи Індонезії, можливо, навіть китайці, якщо вони захочуть. І це має бути мандат, санкціонований ООН, — пояснив він. — Необхідно проявляти жорсткість стосовно росії, але також і готовність до переговорів щодо можливого членства України в НАТО. Звичайно, може статися так, що врешті-решт, коли всі інші питання будуть вирішені, це буде єдиним пунктом, який стоїть на шляху до розв'язання проблеми. Тоді нам доведеться про це говорити».

Раніше німецький дипломат критикував рф, яка постійно заявляла про «червоні ліні» та погрожувала ескалацією за їх порушення. «Чому б нам не змінити підхід і не сказати: «У нас є свої лінії, і якщо ви знову бомбите цивільні об'єкти, то не дивуйтеся, коли ми, наприклад, надішлемо крилаті ракети Taurus або США дозволять Україні завдавати ударів по російських військових цілях», — сказав Вольфганг Ішингер.

"Все крутиться у промисловості навколо трьох стовпів": Що потрібно Україні для створення власної балістики

четвер, 25 червень 2026, 8:21

Створення української балістичної зброї вимагає довгострокової державної стратегії, фінансування та залучення приватного сектору оборонної промисловості. Про це йдеться у матеріалі РБК-Україна "Клуб обраних. Хто у світі має балістику та чи зможе Україн...

Кара дісталась вбивць старих, жінок та дітей: Захисники Херсона вислідили та знищили гармату окупантів, яка тероризувала місто (відео)

четвер, 25 червень 2026, 7:27

На лівому березі Херсону морпіхи 34-ї окремої бригади морської піхоти спільно з тактичною групою ОТЦ "VIKTORi" СБУ знищили чергову російську гармату. Як повідомляє прес-служба бригади, окупанти намагалися приховати артилерійську систему серед дерев у л...