Чому Банкова не поспішає з агреманом: У Зеленського перелякані кандидатурою нового посла США в Україні

Новий посол США в Україні Бріджит Брінк, яка буде дослухатися нашого громадянського сектору, може налякати Офіс президента своєю активною позицією. Про це у коментарі сайту "Апостроф" розповів політолог Віталій Кулик, зазначають Патріоти України.

За його словами, нова пані посол має широкий спектр контактів із різними країнами пострадянського простору, у тому числі контакти по лінії Держдепу з нашими "соросятами".

"Я не думаю, що вона використовуватиме таку тактику (підігравання опозиції, як у Грузії) в Україні, але те, що вона буде центром сили – це очевидно", - припустив політичний експерт і додав, що серйозних конфліктів між послом та Банковою буде не повинно.

Він нагадав, що колишні посли США втручалися, впливали і просували позицію своєї країни в Україні, і висловлювали своє побоювання щодо тих чи інших дій, проте це зараз робить і Держдеп загалом.

"Адже Блінкен прямо говорить і про САП, і про рішення ДБР, і про судову реформу. Тому посол просто артикулюватиме жорсткіше і триматиме руку на пульсі щодо тих зобов'язань, які Київ брав на себе", - підсумував Кулик.


"За один день міг три рази померти": Окупант поскаржився на реалії війни в Україні і заявив, що прокляв той час, як приїхав в Україну. Перехоплення

неділя, 29 січень 2023, 17:43

Російський солдат по телефону поділився реаліями служби у ЗС РФ у "зоні СВО". Окупант розповів про масштабні втрати серед особового складу його бригади. Про це повідомив Telegram-канал Головного управління розвідки МО України. Телефонна розмова була пе...

"Ніде не прописано": Юрист пояснив, чи будуть повертати в Україну з-за кордону чоловіків призовного віку

неділя, 29 січень 2023, 17:28

У зв'язку з затвердженням нового Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів, у багатьох українців, які перебувають за кордоном, постає питання, чи можуть їх примусово повернути до України, переда...