Чому для РФ такий важливий Сєвєродонецьк: Військовий експерт пояснив стратегію російського командування

РФ хоче захопити Сєвєродонецьк задля втілення своєї чергової пропагандистської мети. Про це розповів експерт Центру дослідження армії, конверсії та роззброєння Михайло Самусь в ефірі марафону “FreeДОМ”, передають Патріоти України.

"Якщо ми знов пригадаємо, яка мета цієї війни з боку Росії - це повне знищення української держави. Вони 24 лютого заявили про те, що їм декілька годин потрібно для того, щоби захопити Київ. Згадайте перші пропагандистські повідомлення: "Відбувається миттєве звільнення Донбасу". За три місяці їм вдалося небагато. Наразі вони хочуть заявити про деакупацію так званої "ЛНР", тому що це буде мати потужний пропагандистський ефект", - зазначив Самусь.

Він додав,що у разі успіху, РФ розповсюджувала таку пропаганду і на Захід, і у власному просторі, а також тиснули психологічно на українців.

"Але якщо пригадати наміри Путіна, то Сєвєродонецьк тут не грає ніякої ролі - ні тактичної, ні стратегічної. Це просто відпрацювання політичного замовлення, а не воєнного", - додав експерт. За його словами, росіяни несуть величезні втрати саме через те, що їхнім генералам поставлено політичне завдання - захопити дану територію, тому що потрібно заявити про стовідсотковий контроль над "ЛНР".

"Кому не подобається - той агент укрів і Держдепу": Марґаріта Сімоньян почала виправдовувати обмін "азовців"

субота, 2 липень 2022, 0:32

"Марґаріта Сімоньян рвонула виправдовувати обмін азовців - "Верховному видніше" і взагалі ніхто не обіцяв, що не мінятимуть. А кому не подобається - той агент укрів і Держдепу та розламує суспільство Росії, цілеспрямовано і свідомо", - пише політтехнол...

"Режим Лукашенка крутить разом із путінським грандіозну операцію з дезінформації", - Арестович

субота, 2 липень 2022, 0:23

Радник голови ОП Олексій Арестович розповів, що режим Лукашенка крутить з путінським грандіозну операцію з дезінформації - "загроза вторгнення білоруської сторони". Таку думку він висловив у розмові з російським правозахисником Марком Фейгіним, передаю...