Чому доморощеним "Наполеонам" не варто ліпити з себе українського "Бацьку": Як змінився рейтинг Лукашенка серед українців

Список світових лідерів, до яких українці ставляться найгірше, очолили Володимир Путін і Олександр Лукашенко. Про це свідчать результати вересневого опитування соціологічної групи "Рейтинг", зазначають Патріоти України.

Близько 59 відсотків громадян України негативно ставляться до Олександра Лукашенка, позитивно — 34%. Рейтинг Лукашенка за рік в Україні впав з 45 відсотків до 34 відсотків. За останні два роки — майже вдвічі, з 67 до 34 відсотків.

До Володимира Путіна негативно ставляться 81%, позитивно — 15%.

Найкраще українці ставляться до канцлерки Німеччини Ангели Меркель (73% — позитивно, 19% — негативно) і президенту США Джо Байдену (64% — позитивно, 19% — негативно).

При цьому в динаміці за останні кілька місяців ставлення до Байдена дещо поліпшилася, до Меркель — дещо погіршилося.

Президента Франції Еммануеля Макрона позитивно оцінили 57% українців, негативно — 19%, не змогли оцінити або не знають такого — 23%. Главу Польщі Анджея Дуду позитивно оцінили 54%, негативно — 10%, не змогли оцінити або не знають такого — 37%.

Опитування проводилося від 2 до 4 вересня. Статистична похибка не перевищує 2%.


У Франції затримали вихідців із РФ за підозрою у підготовці терактів на Різдво

п’ятниця, 9 грудень 2022, 10:53

П'ятеро з них вважаються прихильниками радикального ісламу. Метою терористів мав стати знаменитий різдвяний базар, вважають у спецслужбах. У французькому Страсбурзі поліція заарештувала сімох вихідців із Росії та Таджикистану за підозрою у підготовці т...

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 9 грудня

п’ятниця, 9 грудень 2022, 10:11

Загальні бойові втрати противника станом на 9 грудня орієнтовно склали: