Чому контрнаступ ЗСУ не можна сприймати як вирішальну битву війни: Кулеба вказав на небезпеку

Україна готує контрнаступ цієї весни, але не можна сприймати його, як вирішальний момент у війні проти Росії. Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро в інтерв'ю Financial Times, передають Патріоти України.

Він звернув увагу на небезпечний ажіотаж навколо майбутнього контрнаступу: якщо він не вдасться, це посилить вплив сил на Заході, які хочуть підштовхнути Україну до компромісу з РФ.

"Ми повинні протистояти сприйняттю контрнаступу як вирішальної битви війни. Якщо він не призведе до повного звільнення нашої території, то деякі можуть сказати, що тепер потрібно подумати про альтернативний сценарій. Але для нас немає альтернативи", – наголосив міністр.

Кулеба зізнався, що у кожній країні-союзниці є меншість, яка виступає за припинення військової допомоги та переговори. "Вони всюди: у Вашингтоні, Берліні, Парижі, Лондоні. Вони намагатимуться зробити щось творче на кшталт "Мінська-3", – вважає голова МЗС.

Хотів евакуюватися разом із пересічними громадянами: Азербайджан затримав на кордоні "ексглаву" Нагорного Карабаху мільярдера Варданяна (фото)

середа, 27 вересень 2023, 14:00

На кордоні з Азербайджаном затримали колишнього «главу уряду» невизнаного Нагірного Карабаху мільярдера Рубена Варданяна. Він хотів виїхати до Вірменії на тлі масової евакуації з регіону. Спочатку про це повідомили російські пропагандисти, потім допис ...

"Є й інші задуми, які реалізуються": Зеленський повідомив про просування ЗСУ на Донецькому напрямку

середа, 27 вересень 2023, 13:44

Українські Сили оборони мають просування на Донецькому напрямку. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у Телеграмі за результатами селекторної наради, передають Патріоти України. «Щоденний селектор. Отримав звіти щодо ситуації на фронті, пост...