
Протягом травня ворог з маніакальною впертістю обстрілює Київ ледь не щоночі. Ворожий обстріл на День Києва 28 травня був наймасованішим від початку повномасштабного вторгнення. Силами і засобами ППО в повітряному просторі Києва було знищено понад 40 безпілотників росіян. Після цієї атаки мер Києва Віталій Кличко звернувся до головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного із запитанням: чому Київ атакують, а Москва відпочиває, передають Патріоти України.
"Я тільки одного не можу зрозуміти, і це питання можу адресувати пану Залужному. Якщо столицю України росіяни можуть "кошмарити", чому мешканці Москви, столиці Росії, відпочивають? Такі речі можна було б робити, щоб кожен з них відчував, що означає жити в таких умовах, в яких живе Київ скоро вже півтора роки", - зазначив Кличко.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...