"Чому ми не в Києві, якщо чудово воюємо?": Відео суперечки на росТБ стало вірусним і підірвало мережу

Тричі за останній місяць щоденні втрати росіян обчислювалися чотиризначними цифрами, згідно з оцінками Генштабу ЗСУ. За словами російського пропагандиста Олексія Журавльова, захоплений окоп в українському селі обходиться ціною приблизно сімох загиблих росіян, передають Патріоти України.

Відео суперечки про невдачі російської армії, яка розгорілася в телеефірі між пропагандистами, набирає популярності. Фрагмент розпаленої дискусії між політиком Олексієм Журавльовим та телеведучою Ольгою Скабеєвою, опублікований радником голови МВС України Антоном Геращенком, станом на кінець суботи 18 лютого переглянули вже понад 500 тисяч користувачів,

Глава націоналістичної партії "Батьківщина" Олексій Журавльов поставив питання про те, як узгоджуються поточне становище російських військ в Україні (які домагаються порівняно невеликого прогресу ціною численних жертв) та героїчний образ армії, який популяризує кремлівський агітпроп.

Напередодні представники ЗСУ повідомили, що протягом 24 годин було ліквідовано понад тисячу російських військовослужбовців. Це вже третій випадок за останній місяць, коли щоденні втрати росіян нараховуються чотиризначними цифрами.

"Чому ми не в Києві, якщо всі чудово воюють? Може я чогось не розумію, чи взяття чергової вулиці ми святкуватимемо всією країною?" — запитував політик Журавльов.

У відповідь ведуча Скабеєва запропонувала йому вирушити на війну та взяти в руки автомат. Вона відповіла, що до окупації невеликих українських вулиць росіянам не слід ставитися зневажливо, бо при цьому багато крові проливається.

Журавльов також сказав, що нещодавно відвідав окуповані українські території, і черговий захоплений окоп у селі обходиться ціною приблизно сімох убитих росіян. Він вважає своїм обов'язком критикувати повільний прогрес російських ЗС, таким як він його побачив. Політик також закликав завдавати ударів по пунктах доставки американських танків Abrams.


На російські удари тепер відповідатиме аналогічно: Литва денонсувала Конвенцію щодо касетних боєприпасів

неділя, 21 липень 2024, 15:45

Це значно підсилить обороноздатність держави, що відповідальна за сухопутне сполучення всієї Балтії з союзниками по НАТО. 18 липня литовський парламент ухвалив рішення денонсувати Конвенцію стосовно заборони використання касетних боєприпасів, передают...

Важкий бій під Кураховим: Українські десантники розгромили ворога, котрий кинув у бій разом з піхотою групу новітніх танків - Forbes

неділя, 21 липень 2024, 15:15

Російські загарбники нещодавно намагалися атакувати українських захисників під Кураховим Донецької області, нагадують Патріоти України. Там окупанти зазнали суттєвих втрат. Знищено, зокрема, три ворожі танки, стверджує Forbes. . За інформацією видання...