"Чому Росія не в списку терористів?": Подоляк показав скалічену окупантами родину з Краматорська (фото)

8 квітня 2022 року сталася жахлива трагедія - росіяни скинули ракету на вокзал в Краматорську. Люди зібралися на ньому для евакуації, передають Патріоти України.

Втім, десятки з них, на жаль, не встигли евакуюватися, а інші отримали серйозних травм. Одна із постраждалих сімей – Яна, брат та їх мама. Радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк показав скалічену родину, й запитався у світу, чому Росія досі не внесена до списку терористів.

Подоляк показав скалічену окупантами родину з Краматорська

На опублікованих кадрах дівчинка – Яна, якій лише 11 років. Поруч з нею – мати й молодший брат. Уся родина потрапила під удар російської ракети на вокзалі Краматорська у квітні, коли хотіла евакуюватися. На жаль, Яна і мама зазнали серйозних пошкоджень ніг, Яна залишилася без обох кінцівок, а мама без однією.

Кожен день в Україні – десятки таких історій. Нагадайте хоч одну причину, чому Росія досі не включена у список країн-спонсорів тероризму? – написав Подоляк.

"Російські і американські танки горять однаково": Президент Хорватії відзначився скандальною заявою

п’ятниця, 27 січень 2023, 0:15

Президент Хорватії Зоран Міланович вважає, що Хорватії не слід надавати військову допомогу Україні, а відправка західних танків Києву тільки затягне війну. Про це він сказав під час відвідин компанії AD Plastik, повідомляють Патріоти України з посиланн...

"Відкобзонили" під Бахмутом: ЗСУ "віддячили" ще одному "бойовому" попу РПЦ (фото)

четвер, 26 січень 2023, 23:53

На війні в Україні ліквідовано ще одного "бойового попа" Російської Православної церкви, який допомагав окупантам вбивати українців, Денис Волін ("ієромах Дамаскін"). Про ліквідацію пишуть російські ЗМІ, передають Патріоти України. Пропагандисти зараху...