Чому США так довго не передають Україні ракети ATACMS: Військовий експерт назвав "банальну причину"

Чому США так довго не передають Україні ракети ATACMS: військовий експерт назвав "банальну причину"

Військовий експерт Андрій Крамаров вважає, що США тривалий час не передавали Україні ракети ATACMS, оскільки вони хотіли наростити їхнє виробництво. Він додав, що сподівається, що вже найближчим часом Україна зможе їх таки отримати, передають Патріоти України.

"На мій погляд, причина банальна. Річ у тому, що США основною ударною силою під час усіх своїх операцій вважають авіацію. Тобто отримання переваги у повітрі, подавлення ворога і далі вже проведення сухопутної армійської операції. А тому мені видається, що запаси ракет ATACMS вони насправді не були такими значними. У квітні-травні 2023 року було фото, що виробник ракет розконсервував лінії виробництва. Тобто від 2018 року вони цих ракет не виготовляли", - пояснив Андрій Крамаров.

Експерт вважає, що за пів року США наростили виробництво цих ракет і вони зараз мають можливість їх передавати. "Наші артилеристи пройшли навчання на ракетах ATACMS. Нам просто їх потрібно було передати. Тобто сподіваємось, що зараз нам їх передадуть", - наголосив військовий експерт.

Пішли шукати "кадри" по світу: Росія вербує на війну з Україною жителів Непалу, уряд Катманду висловив протест

вівторок, 5 грудень 2023, 9:58

Непал вимагає від Москви не вербувати своїх громадян у російську армію і негайно повернути всіх непальських громадян після того, як стало відомо, що шістьох солдатів, які служили в російській армії, було вбито, передають Патріоти України. Непальські со...

В Україні створюють "довгі Нептуни": що наразі відомо про цей секретний проект

вівторок, 5 грудень 2023, 9:25

Деякі експерти повідомляють про успішні випробовування виробу у бойових умовах, тепер на порядку денному стоїть питання масового виробництва найпотужнішої наразі готової ракети. В Україні працюють над секретним проектом - створенням ракет нового зразка...