"Чому Сталіну дозволили, а нам, власникам Білгородщини, не підняти би цю тему? Нам треба", - Олена Кудренко

"Як зазначає історія (буду вдячна, якщо знаєте більше і додасте інформації), Сталін ще на Тегеранській конференції 1943 року зажадав після війни отримати Кенігсберг. Який Радянський Союз і отримав, насильно депортував звідти німців (чи вони самі звідти втекли)", - пише харківська блогерка Олена Кудренко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Як харків'янка, розуміючи, що мені відтепер жити в місті на кордоні з російськими вбивцями - хочу отримати в Україну Бєлгород. Хочу насильно депортувати звідти росіян. Хочу, щоб це був наш трофей, тим більше що це і так наші історичні землі. І тоді моє величне місто Харків вже не буде так ризикувати своєю безпекою, а кордон відсунеться десь на 270 км. Ми зробимо частину цих 27-ми тисяч квадратів нашою буферною зоною, і ствольна російська артилерія (якщо вона в них ще буде працювати) не досягне чергового харківського дитсадка чи школи.
Бо мені так треба. Нам так треба. Чому Сталіну дозволили, а нам, власникам Білгородщини, не підняти би цю тему?
Те саме можна зажадати на деяких інших напрямках. Білорусь, як учасниця нападу на Україну, теж могла би посунутися - бо ми хочемо жити. Бо наші люди в Чернігові та на Волині в цій ситуації мають тепер більше прав на безпеку, ніж агресори.
Тож за такою ж аналогією, як росія отримала Кенігсберг - наші бажання цілком могли би бути закономірними? Треба включити це питання до порядку денного разом з репараціями від лапотних".

Вибухи на аеродромі в Саках були операцією українського спецназу, - The Washington Post

п’ятниця, 12 серпень 2022, 14:30

У п'ятницю, 12 серпня, впливова американська газета The Washington Post повідомила, що вибухи на аеродромі в Саках були насправді операцією українського спецназу. "Потужну атаку на російську авіабазу в окупованому Криму здійснили українські спецпризнач...

Добре знають, що на них чекає: Співробітники ФСБ масово відмовляються їхати в Україну навіть за великі гроші

п’ятниця, 12 серпень 2022, 14:19

Співробітники Федеральної служби безпеки Росії масово відмовляються їхати на війну в Україну. Вони не погоджуються навіть за підвищення зарплати в 6-8 разів і додаткові пільги. Відповідною інформацією поділилися автори Telegram-каналу "Можемо пояснити"...