Чому українська "вата" голосувала за Шарія: Експерти дали відповідь

Після підрахунку значної частини голосів стало відомо, що партія Анатолій Шарій отримала підтримку 2,3% виборців та навіть обійшла, зокрема, політсилу чинного прем'єра Володимира Гройсмана, повідомляють Патріоти України.

Так, за словами головного редактора видання "Наші гроші" Олекси Шалайського, Шарій вже давно відомий, адже він жив в Україні і був таким журналістом, який розповсюджував фейки. Про це він заявив у прямому ефірі 24 каналу.

"Тоді на сайті, який називався "АнтиШарій LiveJournal", саркастично писалося про проросійського блогера. Тоді цей сайт навіть був популярнішим, ніж самі публікації Шарія", – відповів експерт.

Чому голосували за Шарія? "Мені здається, що суспільство відчуває себе відірваним від влади, не відчуває бажання за цю владу заступитися, навіть внутрішньо", – наголосив кандидат-мажоритарник від партії "Голос" Леонід Ємець.

За його словами, коли хтось починає владу засуджувати, суспільство починає говорити "так їм і треба", і це породжує певну симпатію до тієї людини.

"Шарій же не говорить, що він з Москви, він каже, що сидить в Нідерландах, вболіває за Україну і піднімає державний прапор. Тобто це візуально виглядає нормально", – додав Шалайський.

Шарій знаходить один відсоток правдивої інформації і додає до цього 99% фейків. Як відвернути українців від Шарія? Його ж засобами – альтернативним контентом, який буде розрахований на таких же людей". Є, наприклад, програма "Наші гроші" – це альтернатива Шарію, там чудові розслідування, – наголосив експерт Українського інституту майбутнього Ігор Тишкевич. Натомість Леонід Ємець вважає, що до закону про мову в Україні має бути закон про пропаганду.

"По цукру поговорю з Трепаком": У мережу злили цікаву переписку нардепа в Раді (фото)

середа, 16 жовтень 2019, 18:14

Народний депутат-мажоритарник від президентської партії "Слуга народу" В'ячеслав Медяник прямо в сесійній залі Верховної Ради обговорював, як вирішити питання з прокуратурою. Переписка парламентарія зі співрозмовником, підписаним як "Саша Яровий", в се...

"Рука Москви": Мережу повеселило нове відео з Ківою в Раді

середа, 16 жовтень 2019, 17:56

У мережі опублікували відеозапис за участю народного депутата Верховної Ради України від "Опозиційної платформи - За життя" Іллею Ківою. Ролик зробив фотограф Ян Доброносов і розмістив на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України. На відео ...