"Чому вони тут, а не вдома на війні?": Президент Федерації хокею Чехії "наїхав" на українців

Більшість українських атлетів виступають за відсторонення росіян та білорусів від світового спорту. Бо поки вони продовжують мовчати, наші спортсмени втрачають свої домівки, місця для тренувань та змагань, а найголовніше – турбуються за своїх рідних, які залишилися в Україні. Дехто зі спортсменів перебуває на фронті, мужньо захищаючи країну. Від 24 лютого загинули 58 представників українського спорту. Президент Федерації хокею Чехії Алоїс Гадамчик поділився думками щодо відсторонення російських спортсменів. Він вважає, що вони не причетні до війни, яку розв'язала Росія, передають Патріоти України.

"Я думаю, що Європа має сильніші інструменти для боротьби з російським урядом. Те, що росіяни не можуть грати на чемпіонаті світу, морально правильно, з іншого боку, чемпіонат постраждав.

І ті гравці не винні у війні в Україні. Вони можуть сказати такому диктатору, як Путін, що вони з ним не згодні. Але це все, що вони можуть зробити", – зазначив фахівець.

"Чому вони тут, а не вдома на війні"

Та це не все, Гадамчик хамовито висловився про українських біженців, які вимушено переїхали до Чехії. Схоже, що очільник Федерації хокею не розуміє, що люди тікали від війни, а не від бідності.

"Ця політика – лайно. Я не знаю всіх об’єктивних причин війни. Але для мене найголовніше те, що невинні люди завжди страждають. Мені боляче, і мені шкода бачити розбомблені міста, вбитих людей і страждань дітей. Але в той же час українці їздять на автомобілях найрозкішніших марок. Цікаво, чому вони тут, а не вдома на війні? Я не згоден з війною і тим, що відбувається в Україні. Але заборонити нашим людям грати в Росії? Я б цього не зробив", – заявив Гадамчик.

"Росіяни обмежені, бо виховуються там все життя"

Домінік Гашек, який балотувався на пост президента хокейної асоціації, хотів би, щоб чеський парламент ухвалив закон про заборону працювати чехам в Росії. Проте Гадамчик з цим не погоджується.

"Він уже називав Овечкіна покидьком... Коли ти не живеш у тій країні, у тебе там немає сім’ї, тобі легко щось сказати. Але коли влада починає саджати або переслідувати людей за те, що вони висловлюють свою думку, це неправильно.

Росіяни обмежені, бо виховуються там все життя. Їм потрібно було б виходити на вулиці, як у 1980-х вся наша країна зробила і повалила комунізм. Але в росіян немає на це сил, бо навкруги солдати. Ми не будемо карати наших спортсменів за бажання поїхати в Росію", – додав чех.

"Путін побудував дуже цікаву систему кураторів, як у КДБ": Ексдепутат РФ про найближче оточення глави Кремля

вівторок, 9 серпень 2022, 15:44

Доступ до Володимира Путіна мають чимало людей, які задіяні у "системі", створеній ним. Окрім Юрія Ковальчука, який є старим діловим партнером президента РФ, і його довіреною особою, до Путіна мають доступ чимало людей, так звані "акціонери режиму". . ...

У новому пакеті допомоги США для України немає HIMARS: У Пентагоні дали пояснення

вівторок, 9 серпень 2022, 15:30

У новому пакеті допомоги США для України немає реактивних систем залпового вогню HIMARS. Заступник глави Пентагону Колін Каль пояснив, що зараз пріоритетнішим є постачання боєприпасів до уже наявних систем. Про це він розповів на брифінгу. Каль зазначи...