Чому Зеленський стрімко втрачає рейтинг: Соціолог КМІС назвав головні причини

Антон Грушецький, заступник генерального директора Київського міжнародного іституту соціології, прокоментував падіння рейтингу підтримки президента Володимира Зеленського, передають Патріоти України.

«Можна говорити про комплекс причин. Це накопичення для різних прошарків населення незадоволенністю діяльністю і партії, і уряду, і президента. Для значної частини, на нашу думку, це незадовільна соціально-економічна політика. Те, що значна частина населення не відчуває покращення стандартів їхнього життя», — зазначив Грушецький.

Він також додав, що для частини населення причиною недовіри може бути нерішучість влади у зовнішній політиці. «Чим далі буде більше невизначеності, чим далі буде більше відчуття, що ситуація не покращується, тим буде зменшуватися підтримка політичної сили», — зауважив Грушецький. За його словами, також на рейтинг могли вплинути скандали навколо висловів представників Слуги народу.

"От палок с гвоздями до высоких технологий, или Зачем Китаю и Индии война в Гималаях", - експерт

середа, 15 липень 2020, 15:45

"Начиная с 5 мая на высокогорной тибетской границе между Индией и Китаем, спорной с момента ее появления, возобновились, после долгого перерыва, столкновения между индийскими и китайскими патрулями", - пише у своєму блозі Сергій Ільченко, передають Пат...

Хіти тижня. Азербайджан завдав потужного військового удару по Вірменії

середа, 15 липень 2020, 15:00

Варто пам'ятати, що, хоча Вірменія контролює територію міжнародно визнану за Азербайджаном Нагорного Карабаху, Азербайджан наразі має військовий бюджет співвідносний з ВВП свого ворога. Міністерство оборони Азербайджану офіційно повідомляє про нанесенн...