Чорна скринька: Українська розвідка натякнула російським льотчикам на відплату за удар по Дніпру (фото)

Після масової терористичної ракетної атаки, яку здійснила 14 січня Російська Федерація із застосуванням стратегічних бомбардувальників Ту-95мс, дальніх бомбардувальників Ту-22м3 та винищувачів Су-35, в ГУР Міноборони прозоро натякнули на відплату російським льотчикам,передають Патріоти України.

У Telegram-каналі українські розвідники опублікували фото з "чорною скринькою" на тлі літака російських збройних сил. Цією метафорою вони зробили тонкий натяк на сумну долю російської військової авіації.

Як відомо, бортовий самописець або ж бортовий реєстратор неформально називають "чорною скринькою". Цей пристрій використовується в авіації для запису основних параметрів польоту, внутрішніх показників систем літака, переговорів екіпажу тощо. Інформація з "чорних скриньок" використовується для з'ясування причин аварій. Зазвичай ці скриньки яскравого помаранчевого кольору, але для візуалізації українські розвідники скористалися буквальною метафорою.

"Ніхто не вірить у наші червоні лінії": Пропагандисти Кремля влаштували істерику через передавання F-16 Україні

четвер, 1 червень 2023, 22:43

Російських пропагандистів охопила істерика через передавання винищувачів F-16 Україні, повідомляють Патріоти України. "Ніхто не вірить у наші червоні лінії, їм тепер не цікаво грати з нами", - переймаються кремлівські посіпаки, обговорюючи новини про п...

«Вагнерівцям» не вдається забратися з-під Бахмута – ЗСУ не відпускають

четвер, 1 червень 2023, 22:07

Найманці російської терористичної організації Група Вагнера все ще не вийшли з-під Бахмута, і зараз у них чергова нова дата «виведення». Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр в ефірі телемарафону. . Раніше ватажок Групи «Вагнер» ...