"Чорні" були змушені тікати: ЗСУ на Луганщині зайшли у фланг ворога і розбили підрозділ "кадирівців"

Командир підрозділу 81-ї бригади ДШВ ЗС України Сергій М. розповів про оборону важливих населених пунктів Луганщини: Рубіжного, Сєвєродонецька та Лисичанська, передають Патріоти України.

Як розказав український військовий, його підрозділ у взаємодії з іншими силами оборони України обороняв та знищував панівні сили російських окупантів на Луганщині.

За його словами, під час одно з боїв на один із взводних опорних пунктів вийшло близько 60-70 бійців спецпідрозділу СОБР "Ахмат" з чеченської республіки.

"На один із взводних опорних пунктів вийшло близько 60-70 "кадирівців" підрозділу "Ахмат". Мій комроти здійснив перегрупування. Від початку бою "бійці рамзана" втратили 10 убитими та приблизно 8 – пораненими. Уявіть собі, аеромобільне-десанте відділення зайшло у фланг найманців й завдало їм значних втрат", - розказав офіцер.

"Чорні" (найманці вдягнені в чорний однострій - ред.) змушені були відступати, а точніше тікати", – пригадує офіцер.

Командир пишається своїми підлеглими. Він з гордістю пригадує, як його командири відділень, головні сержанти взводів та рот нищили техніку та особовий склад загарбників "на нуль". А один його воїн-десантник – міг знищити ціле парашутно-десантне відділення окупантів.

"Десантно-штурмові війська – це довіра один до одного. Ти постійно знаєш, що люди, які тебе оточують, вони завжди стоять в одному строю. І неважливо, які б обставини не складалися, будь-який десантник ціною власного життя – завжди підтримає іншого. Оце і є ДШВ", – підсумовує Сергій М.

"Поінформував про ситуацію на фронті, ядерний тероризм РФ на ЗАЕС": Зеленський провів переговори з Макроном

вівторок, 16 серпень 2022, 19:14

Президент України Володимир Зеленський і президент Франції Еммануель Макрон 16 серпня провели нову телефонну розмову. Вони обговорили ситуацію в Україні, зокрема небезпеку дій ЗС РФ на захопленій Запорізькій АЕС. Про це Зеленський повідомив у своєму Tw...