МЗС Чорногорії оголосило персонами нон ґрата шістьох дипломатів посольства Російської Федерації. Про це йдеться в заяві МЗС Чорногорії у твіттері, передають Патріоти України.
Як зазначено в повідомленні, 6 дипломатів посольства Російської Федерації, акредитованих у Чорногорії, оголошено персонами нон ґрата "через діяльність, яка суперечить Віденській конвенції про дипломатичні зносини та відносинам взаємної вдячності та поваги між двома країнами".
У МЗС Чорногорії не уточнили, про кого саме йдеться. У російському МЗС відреагували на цю заяву, сказавши, що "РФ відповість на висилку російських дипломатів із Чорногорії". Наразі не уточнивши, як саме.
На лівому березі Херсону морпіхи 34-ї окремої бригади морської піхоти спільно з тактичною групою ОТЦ "VIKTORi" СБУ знищили чергову російську гармату. Як повідомляє прес-служба бригади, окупанти намагалися приховати артилерійську систему серед дерев у л...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали: