Чорногорія передасть додаткову партію військової допомоги Україні

Уряд Чорногорії ухвалив рішення щодо постачання Україні додаткової військової допомоги. Про це повідомляє телерадіокомпанія RTCG, передають Патріоти України.

9 червня Міноборони запропонувало надати додаткову військову допомогу Україні. Уряд рішення підтримав. Вказується, що це рішення зображає послідовність у забезпеченні підтримки цілісності та суверенітету України.

"Військова та гуманітарна допомога, яку надала Чорногорія, є доказом безумовної підтримки хороброго українського народу та безперервної відданості спільним діям проти недемократичних принципів", — заявили в оборонному відомстві.

Там також наголосили, що Чорногорія як член НАТО (з 2017 року) засуджує незаконне та невиправдане вторгнення РФ до суверенної європейської держави. Подробиць про те, що увійде у військову допомогу, немає. Проте очікують проведення консультацій з українською стороною щодо потреб.

У Офісі президента відреагували на чутки щодо Тимошенка й Гайдая

понеділок, 30 січень 2023, 20:43

У різних ЗМІ ширяться чутки про те, що голову Луганської ОВА Сергія Гайдая планують призначити послом у Казахстані, а колишньому заступнику Офісу Президента України Кирилу Тимошенку Зеленський ніби запропонує посаду, коли скандал вщухне. Однак це спеку...

"Знайдеться не все": Як "Яндекс" захищає "бункерного діда"

понеділок, 30 січень 2023, 20:29

Після публікації архівів внутрішніх даних "Яндекс" пролилося світло на те, як популярний російський пошуковик цензурує видачу фото і відео на користь Кремля, інформують Патріоти України. Видача була організована у такий спосіб, щоб російський диктатор ...