Чорновол заявила, що ДБР розслідує діяльність "злочинної організації Богдана і Портнова"

У Державному бюро розслідувань повідомили, що колишня нардеп Тетяна Чорновол дійсно передала керівнику відомства заяву, в якій фігурують прізвища голови Офісу президента Андрія Богдана і колишнього заступника керівника Адміністрації Президента.

Тетяна Чорновол. Фото: Фейсбук.25 жовтня колишня народна депутатка України Тетяна Чорновол повідомила у Facebook, що Державне бюро розслідувань за її заявою зареєструвало кримінальне провадження щодо глави Офісу президента Андрія Богдана і колишнього заступника керівника Адміністрації Президента Андрія Портнова, передають Патріоти України.

"ДБР розслідує злочинну організацію Богдана і Портнова. Це справа "3 мільярдів для Міністерства оборони РФ". Богдана я звинувачую в організації злочину, Портнова – в замовленні", – написала вона.

Чорновол додала, що заяву вона передала керівнику ДБР Романові Трубі 9 жовтня особисто на пресконференції. Кримінальне провадження відомство зареєструвало 11 жовтня. У документі, який опублікувала екснардепка, зазначено, що її заяву "приєднали до матеріалів кримінального провадження" від 11 жовтня 2019 року.

Розслідують правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 255 КК України (створення злочинної організації з метою вчинення тяжкого чи особливо тяжкого злочину). Про яке саме провадження йдеться, в документі не зазначено.

Хіти тижня. "Зеленский вместо победы на выборах схлопотал пощечину. Свято верил, что сумеет подтянуть своего удельного избирателя и запустил незаконную и глупую акцию с опросом", - політолог

субота, 31 жовтень 2020, 0:35

"То, что произошло с явкой на местных выборах, вполне можно объяснить чисто психологическим эффектом. Такие вещи хорошо известны - после большой вспышки активности и большой веры, когда ожидания не оправдываются, наступает абсолютно прогнозированный и ...

Суддя КСУ Сліденко розповів, чому ухвалили скандальне рішення щодо декларацій

субота, 31 жовтень 2020, 0:32

Крок було ухвалено через конфлікт Артема Ситника з іншими політиками. Рішення Конституційного Суду України про скасування кримінальної відповідальності за недостовірне декларування пов'язане з діяльністю звільненого директора НАБУ Артема Ситника. Про п...