Чорний ринок зброї та біологічні експерименти: Путін видав нову порцію маячні про Україну

Російський диктатор Володимир Путін провів прес-конференцію, на якій відзначився черговими "перлами" щодо війни проти України, передають Патріоти України.

"Українську територію перетворили на полігон для біологічних експериментів, а тепер накачують зброєю. Україна стала інструментом зовнішньої політики США, практично втратила суверенітет, а США використовують Україну, як таран проти Росії.

Більш того, в Україні формується чорний ринок зброї, є ризик потрапляння в руки зловмисників переносних ЗРК і високоточної зброї.

Інцидент на Кримському мосту, "спроби диверсії" на Курській АЕС, показують, що підвищені заходи безпеки повинні бути зроблені на об'єктах енергетичної та транспортної інфраструктури країни", - сказав Путін. Глава Кремля також заявив, що конфліктний потенціал у світі та регіоні залишається дуже високим.

"Передусім варто сказати": У Польщі пояснили, чому не передають Україні свої Patriot

понеділок, 24 червень 2024, 23:47

За словами ексміністра оборони Польщі Богдана Кліха, країна має на озброєнні всього дві системи ППО Patriot. Але у Польщі також розміщені ще декілька таких батарей, які належать США. Про це він розповів в ефірі "Еспресо", передають Патріоти України. "...

Ворогу вкрай важливо...": Росіяни накопичують сили для наступу на півдні Запорізької області, - Селезньов

понеділок, 24 червень 2024, 21:04

Військовий експерт Владислав Селезньов повідомив, що окупанти нарощують резерви для активізації бойових дій на півдні Запорізької області. Про це він розповів в етері "Еспресо", передають Патріоти України. . "Зараз дуже мало подається інформації про те...