"Чорт" і "розбійник" з міськради Борисполя був прихильником Зеленського: Тепер Ярослава Годунка тролять у мережі

Чиновник голосував за "чесного преЗЕдента" і активно поширював дописи команди чинного глави держави.
Ярослав Годунок. Фото: Фейсбук.

10 липня, під час засідання у Бориспільській міській раді президент України Володимир Зеленський із чварами виганяв секретаря Ярослава Годунка. Президенту не сподобалася поведінка чиновника, який постійно викрикував, також його обурило "кримінальне" минуле Годунка – за словами Зеленського, той був засуджений за розбій із завданням тяжких тілесних ушкоджень. Як виявилось, раніше Годунок активно підтримував Зеленського у соцмережах, голосував за "чесного преЗЕдента" і поширював дописи команди чинного глави держави. Щоправда частина цих постів сьогодні зникла, але користувачі встигли заскрінити їх, зазначають Патріоти України.

У кінці червня настрої Годунка змінился, і він почав ширити критичну інформацію про Зеленського та його оточення.

Втім, у часи захоплення бориспільського чиновника нинішнім президентом один з користувачів навіщував розчарування у Зеленському і пообіцяв нагадувати Годунку про це. Так і сталося: тепер під постами у соцмережах Годунка активно троллять.


Зазначимо, у Ярослава Годунка дві активних сторінки у фейсбуці. Схоже, одна з них як у представника міськради, інша – особиста.

Знав щось зайве?: Заступника командира полку Путіна знайшли мертвим

субота, 7 грудень 2019, 20:42

За попередніми даними, причиною смерті став суїцид. У Москві в суботу, 7 грудня, знайшли мертвим заступника командира російського Президентського полку Романа Лотвіна. Тіло військового виявили в квартирі на вулиці Менжинського. Про це повідомив Telegra...

Хіти тижня. "Спасибо деду за "победу": У мережі показали, на що Росія перетворила вкрадене у Фінляндії місто (фото)

субота, 7 грудень 2019, 20:30

80 років тому, 30 листопада 1939 року, СРСР напав на Фінляндію і якби фіни не вистояли, то їх країна виглядала б так само, як місто Виборг зараз. "Союз хотів перетворити Фінляндію в свою чергову республіку. Якби фіни тоді не вистояли, то сьогодні їхня ...