"Чорт" і "розбійник" з міськради Борисполя був прихильником Зеленського: Тепер Ярослава Годунка тролять у мережі

Чиновник голосував за "чесного преЗЕдента" і активно поширював дописи команди чинного глави держави.
Ярослав Годунок. Фото: Фейсбук.

10 липня, під час засідання у Бориспільській міській раді президент України Володимир Зеленський із чварами виганяв секретаря Ярослава Годунка. Президенту не сподобалася поведінка чиновника, який постійно викрикував, також його обурило "кримінальне" минуле Годунка – за словами Зеленського, той був засуджений за розбій із завданням тяжких тілесних ушкоджень. Як виявилось, раніше Годунок активно підтримував Зеленського у соцмережах, голосував за "чесного преЗЕдента" і поширював дописи команди чинного глави держави. Щоправда частина цих постів сьогодні зникла, але користувачі встигли заскрінити їх, зазначають Патріоти України.

У кінці червня настрої Годунка змінился, і він почав ширити критичну інформацію про Зеленського та його оточення.

Втім, у часи захоплення бориспільського чиновника нинішнім президентом один з користувачів навіщував розчарування у Зеленському і пообіцяв нагадувати Годунку про це. Так і сталося: тепер під постами у соцмережах Годунка активно троллять.


Зазначимо, у Ярослава Годунка дві активних сторінки у фейсбуці. Схоже, одна з них як у представника міськради, інша – особиста.

Хіти тижня. Вже шахтарями і не прикидаються: Росіяни відкрито захоплюють українську власність

понеділок, 19 серпень 2019, 21:30

Якщо раніше українські підприємства там формально захоплювалися угрупованнями сепаратистів і отримували статус "державних підприємств" "ЛДНР", то тепер до поділу захопленої української власності відкрито підключилися російські компанії. "Несколько дней...

Гіркін розповів про свій план, якщо потрапить на лаву Гаазького трибуналу

понеділок, 19 серпень 2019, 21:26

Відповідаючи на питання, чи допускає він сценарій потрапляння в камеру гаагської в'язниці, Гіркін сказав, що вважає його малоймовірним, однак в цілому таку ситуацію допускає. "По-перше, я сам не збираюся здаватися. Ні в якому разі. По-друге, вважаю, що...