
"Чорт з ним... попри те, що Starlink все ще втрачає гроші, а інші компанії отримують мільярди доларів платників податків, ми просто продовжуватимемо безкоштовно фінансувати уряд України", - заявив він.
Перед цим Маск не міг визначитися із підтримкою України. Коли глава Мінцифри України Михайло Федоров наголосив, що Starlink залишається важливою частиною критичної інфраструктури України і Маск допоміг швидко відновити зв'язок у критичних областях, американський бізнесмен відповів: "Радий підтримати Україну".
Та вже у наступних твітах Маск писав: "Starlink - основна система зв’язку української армії на фронті війни. Якщо хтось ще бажає забрати цю роботу - будь ласка".

Москву атакували понад 60 дронів в ніч проти понеділок, 22 червня. Місцеві аеропорти запровадили обмеження в роботі. Про це заявив у Telegram московський мер Сергій Собянін, передають Патріоти України. . Telegram-канал Exilenova+ виклав відео з дронам...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 22.06.26 орієнтовно склали: