Чуємо, що є п'ять сценаріїв інтеграції окупованого Донбасу. Ми ще жодного не бачили, - Клімкін

Екс-міністра цікавить, чи є сценарії, як протидіяти спробам Росії розколоти українців.

Павло Клімкін. Фото: ЕРА.

Громадськості не презентували жодного з п'яти сценаріїв інтеграції окупованого Донбасу, про які говорили в Раді національної безпеки та оборони України (РНБОУ). Про це 1 грудня у Facebook заявив колишній міністр закордонних справ України Павло Клімкін, передають Патріоти України.

"Від РНБОУ чуємо, що є п'ять сценаріїв інтеграції окупованого Донбасу. Ми ще жодного не бачили навіть у загальних рисах. Може, вони зовсім конфіденційні? Хоча не зрозуміло, для кого", – написав він.

Екс-міністра цікавить, чи є сценарії, як протидіяти спробам Росії розколоти українців. "Скільки їх, а головне – що нам усім, українцям, для цього робити і хто це буде координувати? Хотілося б почути, оскільки з іншого боку лунають уже прямі погрози", – зазначив Клімкін.

Він підкреслив, що слова спікера Держдуми РФ В'ячеслава Володіна "про можливість відколоти області від України" – це не якась "обмовка". "Як і "рішення" в Донецьку про встановлення меж на всю Донецьку область. Як і указ Путіна про видачу російських паспортів для всього Донбасу, а не тільки для окупованої території. Це все частини однієї конструкції, таке собі LEGO", – вважає Клімкін.

"Мощные залпы и попадания. Дым валит…": На околицях окупованого Донецька не вщухають потужні обстріли

п’ятниця, 7 травень 2021, 13:15

Під тимчасово непідконтрольним українському уряду Донецьком сьогодні, 7 травня, тривають важкі обстріли. Про це повідомляють місцеві жителі в соціальних мережах, передають Патріоти України. «Путиловка слышала сторону ЯБП. Дым валит… куда-то попали», — ...

"Фашизм не пройде": Депутат від ОПЗЖ заставив Харків "святковими" бордами (фото)

п’ятниця, 7 травень 2021, 12:58

Скандальний депутат Харківської міської ради від "Опозиційної платформи – За життя" Андрій Лесик заставив місто своїми агітаційними бордами з написом "Фашизм не пройде". Відповідними кадрами він сам поділився на особистій сторінці у Facebook, передають...