"Чуваки" потрапили під "прожектори" уваги: Радника Зеленського знову спіймали на "плагіаті"

Нова влада намагається видати старі досягнення за свої власні.
Дмитро Бабак. Фото: Цензор.НЕТ.

Академічну свободу учням та вчителям, базовий набір знань для школярів та "гнучкі навички" – серед пропозицій щодо майбутніх реформ від радника президента з питань освіти та науки Сергія Бабака. Про це він сказав у інтерв'ю, передають Патріоти України.

"Я бы предложил дать академическую свободу школе и учителям. Да, дать базовый стандарт, прописать, какими минимальными знаниями, навыками и компетентностями должен обладать школьник. Но я бы предлагал активно развивать то, что пока еще называется Soft skills (гибкие навыки), хотя многие уже утверждают что в наше время soft – это новый hard. Это должно сквозным образом проходить через всю программу", – каже експерт команди Зеленського.

Водночас, радниця Міністра освіти і науки України, заступник голови громадської організації "Батьківський контроль" Іванна Коберник у своєму Facebook заявила – всі тези щодо змін вже впроваджуються чинним урядом.

Експертка опублікувала фото брошури Нової української школи, з якої, за її словами, і взяті тези Бабака.

"Сьогодні вийшло його нове інтерв’ю, де він знову цитує концепцію НУШ без посилання. "Я хотів, щоб в школі розвивали soft skills" – передайте йому, що це вже розписано в Законі "Про освіту", Законі "Про загальну середню освіту", в затвердженому Державному стандарті, в затверджених навчальних програмах початкової школи. Цьому вже навчають вчителів на курсах підвищення кваліфікації", – зауважила Коберник.

Жінка вказує, це не перша спроба радника видати чужі досягнення за свої (йдеться про скандал з плагіатом у науковій роботі) і ситуація говорить про ризик з боку нової влади видати старі досягнення за свої власні.

Сі Цзиньпін запросив Путіна з візитом до Китаю і заговорив про "історичну логіку" свого візиту в Москву

вівторок, 21 березень 2023, 18:52

Китайський лідер Сі Цзіньпін запросив російського диктатора Володимира Путіна відвідати Китай у 2023 році. Водночас вказав на наявність "історичної логіки" в тому, чому після переобрання на посаді першою країною для офіційної поїздки обрав саме Росію, ...

Паралізували ворога зухвалістю: Вертолітники і розвідка розсекретили деталі польотів на оточену "Азовсталь"

вівторок, 21 березень 2023, 18:26

Рівно рік тому у цей день відбувся перший політ рятувальної спецоперації до оточеної "Азовсталі". Повна секретність, наднизький політ під прицілом ворожих ППО. І все заради порятунку наших сталевих воїнів, що тримали тоді останній форпост Маріуполя - "...