"Чуваки" потрапили під "прожектори" уваги: Радника Зеленського знову спіймали на "плагіаті"

Нова влада намагається видати старі досягнення за свої власні.
Дмитро Бабак. Фото: Цензор.НЕТ.

Академічну свободу учням та вчителям, базовий набір знань для школярів та "гнучкі навички" – серед пропозицій щодо майбутніх реформ від радника президента з питань освіти та науки Сергія Бабака. Про це він сказав у інтерв'ю, передають Патріоти України.

"Я бы предложил дать академическую свободу школе и учителям. Да, дать базовый стандарт, прописать, какими минимальными знаниями, навыками и компетентностями должен обладать школьник. Но я бы предлагал активно развивать то, что пока еще называется Soft skills (гибкие навыки), хотя многие уже утверждают что в наше время soft – это новый hard. Это должно сквозным образом проходить через всю программу", – каже експерт команди Зеленського.

Водночас, радниця Міністра освіти і науки України, заступник голови громадської організації "Батьківський контроль" Іванна Коберник у своєму Facebook заявила – всі тези щодо змін вже впроваджуються чинним урядом.

Експертка опублікувала фото брошури Нової української школи, з якої, за її словами, і взяті тези Бабака.

"Сьогодні вийшло його нове інтерв’ю, де він знову цитує концепцію НУШ без посилання. "Я хотів, щоб в школі розвивали soft skills" – передайте йому, що це вже розписано в Законі "Про освіту", Законі "Про загальну середню освіту", в затвердженому Державному стандарті, в затверджених навчальних програмах початкової школи. Цьому вже навчають вчителів на курсах підвищення кваліфікації", – зауважила Коберник.

Жінка вказує, це не перша спроба радника видати чужі досягнення за свої (йдеться про скандал з плагіатом у науковій роботі) і ситуація говорить про ризик з боку нової влади видати старі досягнення за свої власні.

Вбивство "головного критика" Кадирова: Чеченський блогер може бути живим і перебувати під захистом шведської поліції

субота, 10 грудень 2022, 0:36

Чеченський блогер Тумсо Абдурахманов, про вбивство якого у Швеції повідомлялося 5 грудня, можливо, живий і перебуває під захистом шведської поліції. Про це повідомила пресслужба уряду Чеченської республіки Ічкерія за кордоном у коментарі "Кавказ.Реалії...

Росія розширює і модернізує свій ядерний арсенал - міністр оборони США

субота, 10 грудень 2022, 0:29

Міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що Москва "розширює і модернізує" свою ядерну зброю. Його коментарі прозвучали в той час, коли президент Росії Володимир Путін продовжує погрожувати всьому світові використанням ядерної зброї. Про це пише Sky New...