"Чувствуется продуманная стратегия": У "Л/ДНР" визнали перевагу українських військових

Один із найманців розповів, що у ЗСУ відчувається продумана стратегія: вибивати противника по одному.

Терористи "Л/ДНР" поскаржилися на кількісну перевагу Збройних сил України на Донбасі, а також високий рівень підготовки українських захисників. Підтверджуючі скріншоти опублікував у Facebook офіцер ЗСУ Анатолій Штефан (Штірліц), передають Патріоти України.

Так, один із бойовиків розповів, що у ЗСУ відчувається продумана стратегія: вибивати противника по одному. "Не кваплячись, але безперервно. З огляду на, що у них кратна перевага в живій силіцілком грамотне рішення. Працюють продумано, зухвало і толково", – поскаржився він.

За словами терориста, на їх територію регулярно заходять диверсійно-розвідувальні групи. "Мінують нашу другу лінію, дороги, місця забору води. В тому числі мінами з дистанційним підривом з БЛА і іншими способами. Окремо і особливо ставлять пастки на наших саперів. Інтенсивно працюють укр*півські снайпери. Грамотно застосовують раптові вогневі нальоти з коригуванням із БЛА. Майже кожен день працюють ударними БЛА по нашому особовому складу", – поділився він.

За словами терориста, останні тижні всі дії "Л/ДНР" зводяться до того, щоб протистояти ЗСУ. "Дещо виходить", – резюмував він.


Хіти тижня. Український журналіст яскраво потролив речницю МЗС РФ через російську мову (відео)

середа, 11 грудень 2019, 0:35

Приводом послужило її обурення з приводу того, що західна преса відмовляється безкоштовно публікувати пропагандистські матеріали про країну-агресора. Речниця МЗС Росії Марія Захарова нарвалася на жорсткий тролінг від українського журналіста Романа Цимб...

Більдт присоромив Зеленського через переслідування Порошенка

середа, 11 грудень 2019, 0:21

Шведський політик нагадав нинішньому президенту України про Януковича-втікача, який посадив Тимошенко. Більдт опублікував у Twitter посилання на статтю про відкриття ще одного провадження проти Порошенка під час підписання Мінських угод про врегулюван...