Чужими руками на чужому "лайні": САП збирається конфіскувати у Киви 1,2 млн, зароблених начебто на жомовій ямі

Спеціалізована антикорупційна прокуратура звернулась до суду з позовом про стягнення з народного депутата від "ОПЗЖ" Іллі Киви 1,2 мільйона гривень через незаконну передачу в оренду жомової ями, повідомляють Патріоти України з посиланням на САП.

Прокуратура звернулась до Вищого антикорупційного суду з позовом про визнання необґрунтованими активів у сумі понад 1,2 млн гривень, що належать народному депутату Іллі Киві та стягнення їх відповідно до українського законодавства в дохід держави.

Правоохоронці встановили, що нардеп, не володіючи жомовою ямою та не маючи права на її користування, здавав її в оренду фіктивному підприємству.

За оренду обранець протиправно отримав 1 мільйон 242 тисячі гривень. Також ще 10 тисяч гривень було зараховано на рахунок Киви як комісійні доходи за проведення безготівкових банківських операцій.

Конфісковувати кошти хочуть в рамках цивільної конфіскації, яка діє в Україні із листопада 2019 року.

Всидіти на двох стільцях не вдасться?: США готують попередження Туреччині через допомогу РФ в обході санкцій

неділя, 29 січень 2023, 14:00

Речник Мінфіну США повідомив, що заступник міністра фінансів з питань протидії тероризму та фінансової розвідки Браян Нельсон 2 – 3 лютого відвідає Анкару та Стамбул, де проведе зустрічі з представниками уряду, бізнесу й фінансових установ, повідомляют...

Пригожин не керує штабом ПВК Вагнер, його основна функція — медійна, - українська розвідка

неділя, 29 січень 2023, 13:53

Путінський олігарх Євген Пригожин і засновник ПВК Вагнера безпосередньо не керує штабом «вагнерівців», а виконує лише медійну функцію. Про це сказав представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов, передають Патріоти...