
Українським захисникам, які зараз знаходяться на фронті, потрібен відпочинок. Водночас у найближчі півроку демобілізації не варто чекати, передають Патріоти України.
"Звичайно, демобілізація потрібна, відпочинок потрібен. Але ми з вами живемо в реальності. Для того, щоб хтось пішов відпочивати, треба, щоб хтось його замінив", - зазначив командир 13-ї бригади оперативного призначення Національної гвардії полковник Ігор Оболенський в інтерв'ю "Українській правді".
За його словами, зараз немає можливості провести демобілізацію на 100 відсотків "Тому ми, наприклад, намагаємося це робити всередині підрозділу. Боєць повинен знати, що у нього є час на підготовку, є час на відпустку. Він приходить на війну, може відвоювати 3-6 місяців, після чого його обов'язково замінять. Він відпочине свій місяць відпустки, далі - підготовка, через два-три місяці - знову на війну.
Тому що це наша робота, це наша держава, і ми зараз воюємо за націю. Для того щоб ми вижили. Ми як держава вже відомі, як держава ми вже відбулися, з початком цієї повномасштабної війни. Перша перемога вже є. Друга перемога - це нація. Коли ми всі зрозуміємо, що ми єдина нація, і зможемо всі разом відстоювати її. Тоді нам не буде страшний ніякий ворог", - вказав військовий.
При цьому він вважає, що в найближчі півроку-рік демобілізації не буде. "Ми це розуміємо, ми спілкуємося з нашими людьми, ми це розповідаємо, що так є. Я ж теж мобілізований", - підсумував Оболенський.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...