Чи буде взимку контрнаступ: Світан розповів, чого очікувати і яка головна умова успіху ЗСУ

Полковник ЗСУ в запасі, військовий експерт Роман Світан розповів, що Силам оборони України взимку простіше вести наступ на російські позиції. Про це він сказав у інтерв'ю "Сніданку з 1+1", передають Патріоти України.

"Зимою здійснювати наступ - це пріоритетна мета, бо довші ночі, є великий перепад температури і ми можемо дальше бачити. Адже немає зеленого листя, а тому вкритись росіянам практично немає де: вони видаватимуть себе пунктами обігріву. У нас є системи із інфрачервоним баченням, а тому ми в нічний час можемо краще бачити і довше працювати на знищення росіян.

Щоб уникнути великих втрат, у нас є далекобійна артилерія. Тобто нам дуже вигідний неконтактний бій, неконтактний наступ. А тому оптимальний варіант під час морозів вести наступ, головне, щоб не було дощів. Наступ тоді можна проводити навіть по полях, коли промерзло кілька десятків метрів землі. Це втримає нашу броню", - сказав Світан.

Зазнали великих втрат: Росія вчетверо зменшила чисельність своїх військ біля кордонів з Фінляндією

субота, 28 січень 2023, 11:37

Російські війська зазнали величезних втрат в Україні. Тепер їхня кількість біля кордонів з Фінляндією скоротилася до менш ніж 25% тої чисельності, яка була до війни. Про це розповів начальник розвідки Генштабу Сил самооборони Фінляндії контрадмірал Юха...

"Про це не може бути й мови": Німеччина грубо відмовилась передавати Україні винищувачі

субота, 28 січень 2023, 11:28

Україні необхідне важке озброєння та літаки, щоб захистити свої території та звільнити від російських окупантів. Влада неодноразово просила західних партнерів передати винищувачі у якості військової допомоги. У Німеччині грубо відмовили, заявивши, що ц...