
Загрози оточенню українських військ у районі Великої Новосілки немає. Бої за населений пункт тривають, передають Патріоти України з посиланням на 110-ту ОМБр.
"Одразу зазначимо, загрози оточенню наших підрозділів немає", - кажуть військові. За даними 110-ї ОМБр, з районів, де виникала загроза оточення, українські підрозділи, використовуючи погодні умови, уміло вийшли. "Це не означає що ми повністю вийшли з селища, бої у Великій Новосілці продовжуються. Всі дії направлені на мінімізацію власних втрат та максимального ураження противника", - констатували у бригаді.
Останніми днями окупанти величезними силами піхоти намагалися блокувати опорні пункти українських військ, а застосування техніки звелося нанівець - як зі сторони ЗСУ, так і зі сторони окупантів."Все, що наближалося ближче кілометра до лінії зіткнення, знищувалося. Якщо по арті та FPV-дронах у нас з противником приблизний паритет, то по кількості піхоти у росіян величезна перевага", - додали в ЗСУ.
У Державній думі Російської Федерації пролунала ініціатива щодо запровадження повноцінних уроків початкової військової підготовки для школярів, починаючи з 5 класу, передають Патріоти України. За словами членів профільного комітету з питань СНД, дітей ...
ООН запускає масштабну операцію з евакуації сотень іноземних суден та тисяч моряків, які застрягли у Перській затоці через бойові дії. Міжнародна морська організація вже отримала необхідні гарантії безпеки від ключових гравців регіону для розблокування...