"Чи хочете ви, щоб дітям пропонували змінити стать?": Путін знову спробував налякати росіян "західними цінностями"

Президент Росії Володимир Путін запитав у росіян, чи хочуть вони, щоб дітям у початкових класах пропонували зробити операцію зі зміни статі. Таке питання поставив він під час звернення у Москві, присвяченого "анексії" тимчасово окупованих Луганської, Донецької, Херсонської та Запорізької областей Росією, передають Патріоти України.

Путін стверджує, що країни Європи та США, або, як він висловлюється, "англосакси" перейшли до "радикального заперечення норм релігії і родини". "Хіба ми хочемо, щоб у нас в Росії замість мами і тата був батько №1, батько № 2 і батько № 3?

Зовсім здуріли вже? Хіба ми хочемо, щоб в наших школах з початкових класів дітям нав’язували збочення, які призводять до деградації і вимирання", – каже Путін.

Російський президент також звернувся до аудиторії з риторичним питанням про те, чи хочуть росіяни, щоб дітям "вбивали у голови, що, окрім чоловіка і жінки існують і якісь гендери і пропонували зробити операцію зі зміни статі". Окрім того, Путін вважає, що західні еліти нав’язують народам "риси релігії навпаки, а саме відвертого сатанізму".

Треба знищити Керченський міст і Чорноморський флот: Експерт назвав умови, за яких Україна звільнить Крим

понеділок, 6 лютий 2023, 8:41

За умови надання далекобійної зброї, українська армія матиме усі необхідні передумови для звільнення окупованого Росією Криму. Перш за все, необхідно знищити Керченський (Кримський) міст та Чорноморський флот країни-окупанта. Таку думку виданню Оbozrev...

"80-90% втрат ворога": Військовий експерт пояснив, яка зброя потрібна ЗСУ насамперед

понеділок, 6 лютий 2023, 8:27

Українська армія зараз перш за все потребує артилерії і боєприпасах. Оскільки війська окупантів несуть 80-90% втрат саме від артилерійських ударів. Про це заявив в інтерв'ю Дмитру Гордону відомий військовий експерт Роман Світан, передають Патріоти Укр...