Чи може Путін змусити Лукашенка атакувати Україну: Резніков оцінив ймовірність сценарію

Президент Росії Володимир Путін може змусити главу Білорусі Олександра Лукашенка безпосередньо підключити свою армію до війни проти України. Однак майже сім місяців бойових дій показують, що білоруси воювати не прагнуть. У Мінську ситуацію розуміють. Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков, передають Патріоти України.

В інтерв'ю РБК-Україна він розповів про те, що Путін, ймовірно, може спробувати змусити Лукашенка вступити у війну Росії проти України. Москва провела фактичний аншлюс Білорусі.

Однак за 7 місяців Мінськ так і не вступив у війну, оскільки білоруси воювати не хочуть, а керівництво республіки це бачить. "Спробувати змусити - може. Аншлюс Білорусі фактично відбувся. Але мої спостереження за вже майже сім місяців свідчать про те, що немає гарячого бажання білорусів воювати в Україні, це зчитується керівництвом Білорусі", - підкреслив Олексій Резніков.

Росія готує масштабну ІПСО: ГУР Міноборони попереджає українців про "вкиди" у вітчизняних та західних ЗМІ

п’ятниця, 27 січень 2023, 20:27

Російські спецслужби готують дискредитаційну кампанію військовополітичного керівництва України. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони, передають Патріоти України. "Відомо, що найближчим часом буде запущено широку інформацій...

Канада і Данія будуть проти?: Путін вирішив розширити кордони Російської Федерації і скликав Радбез

п’ятниця, 27 січень 2023, 20:14

У п’ятницю, 27 січня, російський президент Володимир Путін скликав Раду безпеки РФ для обговорення претензій щодо розширення меж свого континентального шельфу в Північному Льодовитому океані. Про це повідомляє Reuters, передають Патріоти України. Ще у ...