Чи може Путін змусити Лукашенка атакувати Україну: Резніков оцінив ймовірність сценарію

Президент Росії Володимир Путін може змусити главу Білорусі Олександра Лукашенка безпосередньо підключити свою армію до війни проти України. Однак майже сім місяців бойових дій показують, що білоруси воювати не прагнуть. У Мінську ситуацію розуміють. Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков, передають Патріоти України.

В інтерв'ю РБК-Україна він розповів про те, що Путін, ймовірно, може спробувати змусити Лукашенка вступити у війну Росії проти України. Москва провела фактичний аншлюс Білорусі.

Однак за 7 місяців Мінськ так і не вступив у війну, оскільки білоруси воювати не хочуть, а керівництво республіки це бачить. "Спробувати змусити - може. Аншлюс Білорусі фактично відбувся. Але мої спостереження за вже майже сім місяців свідчать про те, що немає гарячого бажання білорусів воювати в Україні, це зчитується керівництвом Білорусі", - підкреслив Олексій Резніков.

Слідом за Лісовим: Ще один високопосадовець відмовився від наукового ступеня

середа, 31 травень 2023, 22:43

Голова Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак офіційно відмовився від наукового ступеня доктора технічних наук. Про це він повідомив у Telegram, передають Патріоти України. Бабак нагадав слова українського філософа Вол...

"Більшу частину міста контролює ворог": У Міноборони розповіли, що наразі відбувається у Бахмуті

середа, 31 травень 2023, 22:30

У Міноборони пояснили, що наразі відбувається у Бахмуті. Про це в ефірі телемарафону розповіла заступниця міністра оборони Ганна Маляр, передають Патріоти України. Маляр зазначила, що не дивлячись на відносне затишшя по новинам із Бахмуту, там в останн...