Країна-агресор Росія тримає у Середземному морі 10 військових кораблів, із яких пʼять є носіями крилатих ракет "Калібр". Для України це угруповання наразі небезпеки не становить, РФ навряд чи використовуватиме ці судна для ракетних ударів по нашій країні. Про це "24 каналу" розповів заступник начальника штабу ВМС ЗСУ у 2004-2020 роках Андрій Риженко, передають Патріоти України.
На його думку, РФ не піде на такий крок, адже в разі обстрілу із Середземного моря її ракети мають пролітати над країнами-членами НАТО – Туреччиною або Грузією. Крім того, зазначив Риженко, у тому регіоні гірська місцевість, з якою росіяни погано знайомі, тож є ймовірність, що ракета просто вріжеться в гору.
"До речі, так вже було у 2015 році, коли вони запускали ракети через Іран. Там була така сама місцевість", – розповів він. Ексзаступник начальника штабу ВМС пояснив, що те, що кораблі країни-агресора перебувають у Середземному морі, не суперечить міжнародним нормам. РФ має пункт матеріально-технічного забезпечення у Тартусі (Сирія), тому її кораблі можуть бути в цих водах.
Риженко вважає, що у РФ були плани на це корабельне угруповання, яке є складовою її чорноморського флоту – агресор хотів перекинути судна у Чорне море. Однак ці наміри росіянам не вдалося втілити в життя завдяки Туреччині. Анкара 28 лютого 2022-го заборонила вхід у Чорне море будь-якому військовому кораблю у межах конвенції Монтре. Згідно до неї проходження проток заборонено військовими кораблями країн, які є учасниками війни.
Губернатор провінції Західна Ява в Індонезії Деді Мульяді запропонував зробити стерилізацію чоловіків обов'язковою умовою соціальної допомоги. Про це повідомляють Патріоти України, посилаючись на його заяву порталу The Jakarta Post. Губернатор пов'язав...
Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) подала позов до Вищого антикорупційного суду про визнання необґрунтованою та конфіскацію частини майна, що оформлене на родичку чинного міністра аграрної політики та продовольства Віталія Коваля, передают...