"Чи на законних підставах ви тут опинились?": Найбільший банк Швейцарії почав тотальну перевірку клієнтів-росіян

Найбільший у Швейцарії банк UBS почав масові перевірки своїх клієнтів російського походження, вимагаючи від них документи, що підтверджують законність їх перебування в країні. Про це повідомляє РИА Новости, в розпорядженні якого опинився один з листів, які банк розсилає клієнтам, передають Патріоти України.

UBS вимагає від клієнтів надати копії паспорта країни проживання або посвідки на проживання в Швейцарії до 5 травня 2023 року. "Ми залишаємо за собою право заблокувати вищезазначені банківські відносини з 6 травня 2023 року, якщо запитані документи не надійдуть до нас до 5 травня", – йдеться в листі.

Як випливає з тексту листа, банк має намір позбутися всіх клієнтів, які опинилися під санкціями, введеними урядом країни синхронно з країнами ЄС.

Банківський сектор Швейцарії на тлі війни в Україні

Минулої ночі найбільший банк Швейцарії UBS домігся угоди про поглинання свого ключового конкурента - другого за розміром банку країни Credit Suisse. Причиною стала загроза банкрутства Credit Suisse, в якому були виявлені численні порушення. Також Credit Suisse користувався великою популярністю у росіян.

Після початку повномасштабної війни в Україні швейцарські банки заморозили російські активи на мільярди доларів. Однак зробити наступний крок і конфіскувати ці гроші Швейцарія відмовляється категорично.

Однак певні висновки швейцарська влада все ж зробила. Зараз в країні йдуть судові процеси над банкірами, які займалися фінансовими махінаціями з російськими грошима.

Розпадається й розносить неймовірний сморід: У Зеленського пояснили, чому Росія - "територія 404"

середа, 7 червень 2023, 15:44

Російська Федерація є країною-"манекеном", вона розпадається і розносить по світу неймовірний сморід, передають Патріоти України. "...РФ вже прямо зараз демонструє всі ознаки Failed State (держава, що не відбулася), "території 404"... Росія завжди прод...

Сенат Швейцарії підтримав реекспорт зброї в Україну, але є нюанси

середа, 7 червень 2023, 15:24

Сенат Швейцарії (верхня палата парламенту) погодив поправку до закону про військові матеріали. Це може розблокувати реекспорт зброї у треті країни, зокрема в Україну, передають Патріоти України. Поправку до закону підтримали 22 голосами, проти виступил...