Чи не занадто розкішно для ченця? Митрополит Павло прощався з Лаврою у шарфі Louis Vuitton за 16 тис. грн (фото)

1 квітня СБУ провела обшук, вручила підзору та викликала на допит скандального намісника Лаври митрополита Павла, відомого також у народі як Паша Мерседес. Зустрічати правоохоронців Павло Лебідь вийшов у шарфі від французького бренду Louis Vuitton, інформують Патріоти України.

Подібний шарф на сайті бренду коштує 395€ (приблизно 16 тис. грн). Але в мережі його можна знайти і за 700$ (приблизно 27 тис. грн).

Крім того, розмовляв Павло по останній моделі iPhоnе, вартістю від 40 тис. грн.

Спосіб життя Павла зовсім не відповідний до його церковного чину. Людина, яка мала б вести аскетичний спосіб життя, марить розкішшю.

Тікають прикрившись мирним населенням: Генштаб ЗСУ озвучив наслідки для окупантів через підрив Каховської ГЕС

четвер, 8 червень 2023, 7:36

В російських військах внаслідок підриву ГЕС є травмовані, загиблі та зниклі безвісті. Окупанти після підриву дамби Каховської гідроелектростанції відійшли на 5-15 км від Дніпра. Російські окупанти не були готові до наслідків підриву греблі Каховської Г...

Гарантії для України: Деякі члени НАТО можуть ввести війська в Україну - ексгенсек Альянсу Расмуссен

четвер, 8 червень 2023, 6:34

Колишній генеральний секретар Північноатлантичного Альянсу Андерс Фог Расмуссен вважає, що в межах дискусії про майбутні гарантії безпеки для України окремі члени НАТО можуть погодитись на введення на українську територію своїх військ, пише The Guardia...