Чи піде Росія на Київ: Експерт розповів, що задумали Путін і Лукашенко

Володимир Путін не відмовився від своєї мети щодо України, але ні у нього, ні у Лукашенка фізично немає резервів, щоб спробувати ще раз захопити Київ. Заступник директора Центру армії, конверсії та роззброєння з міжнародних питань Михайло Самусь у коментарі ТСН зазначив, що головна мета Путіна - зруйнувати Україну, знищити українську націю. І вона не змінилася, передають Патріоти України.

Під тиском Путіна і генералів російська армія зараз кинула всі свої зусилля на Схід, Донбас і конкретно Сєвєродонецьк і Попасну. Можливо, буде активізація на Ізюмському напрямку, На Слов'янськ і Краматорськ. По-перше, перед ними стоїть пропагандистське політичне завдання - "деокупація ЛНР", як вони кажуть. По-друге, чи є загроза наступу з півночі, з Білорусі саме зараз? За словами експерта, такої загрози немає, тому що там просто фізично немає сил у росіян, а тим більше у білорусів.

"Якщо Білоруська армія зараз спробує самостійно наступати де - небудь навіть на Волині, то її розіб'ють через кілька днів, і це буде катастрофою для лукашенківського режиму. Тому Лукашенко це буде відтягувати до останнього. А коли побачить, що українці почали прогинатися і йде якась критична поломка української системи оборони і безпеки, він почне наступати", – вважає Михайло Самусь.

"Витягував трупи - і все": Окупант, з якого пропагандисти зробили "героя", спростував брехню

вівторок, 28 червень 2022, 0:20

Служба безпеки України розвіяла міф російських пропагандистів про одного з окупантів - сержанта Краснова. Кремлівське телебачення намагалося "героїзувати" загарбника та привласнити йому бойові "заслуги", передають Патріоти України. Проте свої "героїчн...

Окупанти розстріляли авто: У мережі розповіли про загибель бойової медикині, яка рятувала поранених

вівторок, 28 червень 2022, 0:12

Під час бойових дій біля населеного пункту Білогорівка Луганської області загинула фельдшерка евакуаційного відділення медичної роти 27-річна Марія Власюк із позивним "Сімба". У закритій труні дівчину поховали в рідних Бистричах Рівненської області, п...