Чи підніме Путін білий прапор: Ілля Пономарьов оцінив можливість переговорів Кремля з Заходом

Президент Росії Володимир Путін не погодиться на обговорення з Заходом умов своєї капітуляції. Для Путіна краще, щоб всі загинули разом з ним, ніж піти на такі перемовини. Водночас, західні лідери теж хочуть домовлятися не з нинішнім президентом РФ, а з його можливими наступниками. Таку думку висловив в ексклюзивному інтерв'ю ТСН.ua російський опозиціонер, ексдепутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов, передають Патріоти України.

На запитання, чи підніме Путін білий прапор над Кремлем, Пономарьов відповів:"Для Путіна відійти від влади - це величезна особиста небезпека. Він розуміє, що які б не були обіцянки під тиском міжнародного співтовариства та законів, він може бути жертвою цього, може бути переданий правосуддю, знищений фізично. Будь-що може відбутися. Це буде питання самозбереження тих людей, які будуть його наступниками. Питання довіри тут дуже сумнівне".

За його словами, для Путіна такі переговори дуже небезпечні - "йому краще, щоб усі загинули разом з ним, ніж відійти мирно від влади". "Тут повинна бути дуже серйозна пропозиція, чимось підкріплена, до якої можна буде ставитись з певним рівнем довіри. Але я вважаю, що ніхто з Путіним вести перемовини не буде, цей час вже минув. Це буде токсично для міжнародних лідерів. Вони можуть вести перемовини з наступниками, з умовним Мішустіним, Кірієнком, Кудріним, представниками "системних лібералів"... З такими людьми можна вести перемовини, але ці люди можуть вести перемовини виключно тоді, коли вони будуть розуміти, що в небезпеці, і що Захід їм пропонує якийсь захист", - пояснив ексдепутат Держдуми.

Третя штурмова бригада показала, як заходила на позиції окупантів під Андріївкою (відео)

понеділок, 25 вересень 2023, 11:56

У понеділок, 25 вересня, Третя окрема штурмова бригада показала, як заходила на позиції окупантів під Андріївкою, передають Патріоти України. У каналі бригади в Youtube опублікували відеофрагмент наступальних дій бійців 3-ї роти 1-го штурмового батальй...

Росія почала готувати армію до штурмів укріпрайонів та боїв у тилу, - росЗМІ

понеділок, 25 вересень 2023, 11:30

Росія почала готувати Збройні сили до штурмів українських укріпрайонів та боїв у тилу. Про це пише The Moscow Times, передають Патріоти України. У російській армії почали формувати розвідувально-штурмові бригади для штурму укріплень та ведення розвідки...