Чи підуть росіяни знову на Київ: Український розвідник зробив несподівану заяву

Армія Російської Федерації може знову піти на Київ. Українці повинні бути готові до такого сценарію. Про це розповів ТСН український розвідник Олександр Нємков, передають Патріоти України.

"Воювати можна по-різному і бути корисним армії теж. Це не обов'язково, що всі взяли поголовно багнет і побігли просто. Всі повинні володіти певними навичками, які будуть корисні в армії. Тому що ми не знаємо, як завтра обернеться ситуація на фронті. Ми не знаємо, чи підійдуть знову до кордонів Києва. Таке теж можливо в принципі на сьогодні, на жаль. Якщо наші люди будуть не готові до таких подій, то буде результат, який ми бачили в Бучі", - розповів розвідник.

За його словами, чоловіки повинні бути готові, що їм доведеться замінити когось на фронті. При цьому військовий підкреслив, що всім потрібно освоїти, наприклад, як поводитися зі зброєю, та пройти курси парамедика.

"Абсолютно кожна людина, я вважаю, повинна мати певну культуру поводження зі зброєю. Жінкам це теж не завадить, там нічого важкого немає. Дві або чотири вищі освіти тут не потрібно. Якісь навички парамедика, елементарні речі, які людина повинна вміти. Чоловіки повинні бути готові, що їм доведеться коли-небудь когось замінити. Може, цього не буде, але таке можливо", - зазначив розвідник.

Уроки з Конгресу

неділя, 21 квітень 2024, 4:08

Пізнє, але критично важливе рішення Палати представників Конгресу означає, що тисячі і тисячі найкращих синів і дочок України залишаться живі, а загарбницькі плани путіна підуть прахом. . Подумайте над цим, поки Україна видихнула з полегшенням.

"Янки, go home": Ключовий союзник Заходу проти ісламських терористів та російських найманців в Центральній Африці розриває військову співпрацю з США

неділя, 21 квітень 2024, 1:45

Чад - ключовий союзник Заходу в боротьбі з джихадистами і російським впливом в Африці, закликав США вивести свої війська з військової бази в країні. Цей крок було зроблено за місяць після того, як Нігер - ще один ключовий союзник Заходу в регіоні - при...