Чи плюватись, чи радіти? Трамп вірить у "великий прогрес" після зустрічі Путіна і Зеленського у "нормандському форматі"

Президент США додав, що сподівається знайти спільну мову з РФ.

Дональд Трамп. Фото: Рейтерс.

Переговори між президентом України Володимиром Зеленським і главою РФ Володимиром Путіним можуть принести великий прогрес. Про це заявив президент США Дональд Трамп, повідомляють Патріоти України.

«Я думаю, що ситуація в Україні дуже важлива. Я думаю, що майбутня зустріч з Україною і Росією дуже важлива. І є ймовірність, що дуже великий прогрес може бути досягнутий», – сказав Трамп.

Він вважає, що вирішення конфлікту – важлива мета і для України, і для Росії. Трамп додав, що сподівається знайти спільну мову з РФ.

«У нього (президента Франції Макрона – ред.) і у мене досить схожі погляди…Ми можемо знайти спільну мову з Росією, але ми повинні бути підготовленими, Росія це або будь-хто інший», – сказав президент США.

З архіву ПУ. Лавров сказиться від люті: Російські дипломати опублікували карту, на якій "віддали" Крим Україні (фото)

субота, 7 грудень 2019, 18:00

Представництво України в ООН подякувало російським дипломатам за шляхетний жест. Посольство Російської Федерації в Танзанії показало карту країни без окупованого українського Криму. Відповідне зображення опубліковано в мікроблозі диппредставництва в Tw...

Зловісний знак: Зустріч Путіна з Лукашенком розпочалась з маленької неприємності

субота, 7 грудень 2019, 17:57

Світло в кімнаті переговорів погасло після того, як глави держав обмінялися привітаннями і вступними промовами. У Сочі в резиденції Бочаров Струмок зустріч президента Білорусі Олександра Лукашенка і президента Росії Володимира Путіна, на якій обговорюв...