Чи плюватись, чи радіти? Трамп вірить у "великий прогрес" після зустрічі Путіна і Зеленського у "нормандському форматі"

Президент США додав, що сподівається знайти спільну мову з РФ.

Дональд Трамп. Фото: Рейтерс.

Переговори між президентом України Володимиром Зеленським і главою РФ Володимиром Путіним можуть принести великий прогрес. Про це заявив президент США Дональд Трамп, повідомляють Патріоти України.

«Я думаю, що ситуація в Україні дуже важлива. Я думаю, що майбутня зустріч з Україною і Росією дуже важлива. І є ймовірність, що дуже великий прогрес може бути досягнутий», – сказав Трамп.

Він вважає, що вирішення конфлікту – важлива мета і для України, і для Росії. Трамп додав, що сподівається знайти спільну мову з РФ.

«У нього (президента Франції Макрона – ред.) і у мене досить схожі погляди…Ми можемо знайти спільну мову з Росією, але ми повинні бути підготовленими, Росія це або будь-хто інший», – сказав президент США.

Війна за дніпровську воду для спраглих окупантів. Вірогідність та наслідки: ЗСУ зможуть стримати наступ з Криму, однак не відомо як впораються проти масованих авіанальотів - ЗМІ

неділя, 7 червень 2020, 12:09

Москва схоче позиціанувати спробу захопити русло Дніпра як вимушений гуманітарний крок, а не явну військову агресію. Однак щоб гарантовано подолати тут лінію оборони, обмеженими засобами не обійтись, доведеться воювати по-повній, зі всіма наслідками. Р...

Річниця великої перемоги: Чортківська офензива УГА проти вдвічі більшої польсько-французської армії

неділя, 7 червень 2020, 11:09

Нажаль, не зважаючи на жертовність та героїзм УГА, долю західних українських теренів вирішили в Версалі, чим заклали часову міну й під відроджену польську державу і криваве протистояння УПА та Армії Крайової на У Східній та Західній Волині та Галичині.