Чи почали українські пілоти тренуватися на F-16 - відповідь Повітряних сил ЗСУ

Навчання українських пілотів на винищувачах F-16 у країнах Європи ще не почалося. Наразі триває підготовка фахівців до початку тренувань. Про це 23 травня розповів речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону, передають Патріоти України.

"Ще йде процес підготовки людей до того, щоб розпочати це навчання. Є передові групи, які виїхали в країни Європи, які можуть нам надати майданчики для навчання. Вивчається, як буде проходити цей процес тощо. Самих пілотів, які вже пілотують, ще немає ", - пояснив Ігнат.

За його словами, те, що зараз сформувалася "авіаційна коаліція" - це вже надзвичайні новини. Деякі країни будуть готувати українських пілотів, а деякі — вже готові передавати Україні винищувачі.

"Таким чином старт даний, рішення є про те, що Україна матиме F-16. Далі вже технічні моменти і процеси", - додав речник Повітряних сил ЗСУ.

Ігнат зазначив, що представники Повітряних сил та інших структур постійно контактують з союзниками України. Сьогодні триває вивчення всіх деталей: коли і які групи поїдуть на навчання у певні країни та скільки триватиме процес.

"Україна ніколи не була суверенной": СБУ викрила закарпатця, який з нетерпінням чекав на Путіна

четвер, 21 вересень 2023, 12:53

Служба безпеки у Закарпатській області викрила жителя Тячева, який виявився прихильником "русского міра" і з нетерпінням чекав "нападу Путіна". Про це повідомили у відомстві, передають Патріоти України. За даними спецслужби, мешканець м.Тячів у соцімер...

Замість Марка Міллі: Сенат США затвердив новим головою Об'єднаного комітету начальників штабів

четвер, 21 вересень 2023, 11:40

Раніше законодавці не могли затвердити Брауна і ще кількох кандидатів на вищі пости у військовому керівництві країни у зв'язку з опозицією з боку одного сенатора-республіканця. . Сенатори змогли розпочати голосування щодо призначення Брауна і ще дво...