
Командир 3-ї штурмової роти 1 штурмового батальйону 3 ОШБр на позивний “Процент” розповів, що мобілізація в Україні потрібна, щоб втримати фронт. Бо якщо цього не станеться, росіяни знову підуть на Київ та спробують повалити незалежність України. Про це він сказав у коментарі ТСН.ua, передають Патріоти України.
"Процент" зазначив, що зараз окупанти вкладають багато ресурсів, щоб мобілізація в Україні провалилась. "У людей має бути усвідомлення, що ситуація, яка була рік тому кардинально відрізняєтся від тої ситуації, яка зараз на фронті. Якщо раніше казали - наразі не потрібно всім йти до війська, то зараз - починайте ломитися до війська, бо людей на фронті не вистачає. І якщо зараз впадуть ці залишки, як зараз тримають цей фронт, то дуже скоро ми отримаємо ситуацію 2022 року, коли противник стояв під Києвом", - сказав він. "Процент" порадив цивільним обирати те, чим би вони хотіли займатись в армії, бо коли дадуть повістку, то такої можливості уже не буде.
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...
Колишній прессекретар Російського географічного товариства (РГО), яке очолюють Володимир Путін і Сергій Шойгу, Дмитро Скоробутов дав інтерв'ю російському проєкту "Можем обсудить" і розповів про піар-кампанію Шойгу та травму Путіна, передають Патріоти У...