"Чи станеться це?": Качинський заявив, що тільки миротворча місія НАТО може допомогти Україні

Лідер правлячої партії "Право і справедливість" (PiS) Ярослав Качинський під час зустрічі з жителями міста Кельце на півдні Польщі заявив, що мир в Україні на умовах Києва може гарантувати миротворча місія НАТО. Про це повідомляє "Польське радіо", передають Патріоти України.

Однак, на думку Качинського, такий сценарій малоймовірний. "Якщо ми хочемо, щоб мир був дійсно гарантований і на гідних для України умовах, то без введення миротворчої місії НАТО не обійдеться. Чи станеться це? Якщо хтось знає деталі цих справ, а я їх знаю, то розуміє, що це не виключено, але й також малоймовірно", - пояснив він.

За словами польського політика, війна в Україні може тривати ще довго, або ж буде заморожена. "Я хочу наголосити, що ця миротворча місія не для того, щоб воювати з росіянами... Ця місія для того, щоб сказати росіянам: все, закінчилося", - твердо заявив Качинський.

Він вважає, що в безпосередньому зіткненні з українцями у росіян немає шансів, оскільки їхній морально-психологічний стан набагато гірший. Політик також назвав умову для перемоги України - озброєння. "Україні необхідна зброя, а з цим є деякі проблеми", - зазначив лідер PiS.

"Путін побудував дуже цікаву систему кураторів, як у КДБ": Ексдепутат РФ про найближче оточення глави Кремля

вівторок, 9 серпень 2022, 15:44

Доступ до Володимира Путіна мають чимало людей, які задіяні у "системі", створеній ним. Окрім Юрія Ковальчука, який є старим діловим партнером президента РФ, і його довіреною особою, до Путіна мають доступ чимало людей, так звані "акціонери режиму". . ...

У новому пакеті допомоги США для України немає HIMARS: У Пентагоні дали пояснення

вівторок, 9 серпень 2022, 15:30

У новому пакеті допомоги США для України немає реактивних систем залпового вогню HIMARS. Заступник глави Пентагону Колін Каль пояснив, що зараз пріоритетнішим є постачання боєприпасів до уже наявних систем. Про це він розповів на брифінгу. Каль зазначи...