"Чи варто давати візи росіянам?": Журналістка показала красномовне фото з Франції

Уже довгий час у мережі не вщухають суперечки щодо відповіді на запитання: "Чи варто забороняти в'їзд до Європи всім росіянам?" Відповісти на нього спробувала українська журналістка та блогерка Міріам Драгіна, показавши промовистий знімок із Парижа, Франція, зазначають Патріоти України.

Українці вдалося сфотографувати мікроавтобус на одній із вулиць європейського міста, на якому чорною фарбою було намальовано величезний знак "Z" – символ російської агресії, що вважається сучасною свастикою. Кадр Драгіна оприлюднила у своєму Facebook.

"Чи давати візи росіянам? Ну чому ні. За кордон їдуть лише 20 відсотків. Найліберальніші. Вони ж не будуть нести "русскій мір" в Європу, вони ж їдуть витрачати гроші…", – написала журналістка популярні аргументи прихильників ідеї, що у росіян не можна відбирати можливість виїжджати з країни-агресорки.

Своїм знімком Драгіна довела, що росіяни продовжуватимуть просувати в маси свої пропагандистські наративи, поширювати в Європі свою "правду" про повномасштабну війну в Україні та намагатимуться переконати світ у тому, що "не все так однозначно".

Підписники в коментарях, які також на час війни або раніше опинилися в Європі, писали: "І я в Парижі бачила ці прокляті Z у кількох місцях. То на стінах, то в метро, то на лаві у сквері... схиблені на всю голову моральні у**бки", "Вони несуть русскій мір, культуру і традиції активно, в усі сфери, скрізь, де селяться. Навіть найопозиційніші з них. Це я після 5 років життя в Європі пишу", "Особливо ті, що у Німеччині зараз є, – такі ліберальні, що просто розстріляти їх хочеться. Плюють на машини з українською символікою, обзивають українців, ображають дітей у громадських місцях. Це все було з моїми друзями та знайомими".

Інші коментатори додавали: "Хворі люди, це навіть не смішно", "Росіяни – це чума ХХІ століття. Неважливо – з грошима чи без", "Гірше за все, що їх скрізь як тарганів. Куди не поїдь".

Чи вийде війна за межі сходу та півдня: Експерт пояснив тривожні заяви Наєва

середа, 29 листопад 2023, 10:45

Командувач Об'єднаних сил Збройних Сил України Сергій Наєв попередив, що у випадку, якщо Росія продовжить виробництво зброї та вдосконалюватиме свої технології, війна знову може вийти за межі сходу та півдня України. Втім, військовий експерт Владислав ...

"Знайшли банку тушкованки і розвели водою з Дніпра": Окупанти на лівобережжі Херсонщини поскаржилися, що їх "кинуло" командування

середа, 29 листопад 2023, 9:56

Військовослужбовці армії Росії, які перебувають на окупованій частині лівобережжя Херсонщини, пожалілися на своє командування. Загарбники заявили, що воно їх "кинуло" не тільки з озброєнням, а й із їжею та виплатами, передають Патріоти України. Водноч...