Чи варто радіти новому цапу-відбувайлу? Москва призначила нового командувача Чорноморського флоту ВМС РФ

У Росії призначили нового командувача Чорноморським флотом

Російський Чорноморський флот отримав нового командувача. Ним став віце-адмірал Сергій Пінчук замість адмірала Віктора Соколова, повідомив міністр оборон РФ Сергій Шойгу у вівторок, 2 квітня.

На селекторні нараді з керівним складом Збройних сил РФ міністр довів до відома війьскових новий указ Володимира Путіна. Зокрема, він призначив:

  • головнокомандувачем Військово-морським флотом адмірала Олександра Моїсеєва;
  • командувачем Північного флоту віце-адмірала Костянтина Кабанцова;
  • командувачем Чорноморського флоту віце-адмірала Сергія Пінчука.

Сергій Пінчук народився 26 липня 1971 року в Севастополі. У 1993 році розпочав офіцерську службу на посаді командира зенітно-ракетної батареї БЧ-2 ескадреного міноносця.

З грудня 2010 року – начальник штабу-перший заступник командира Ленінградської військово-морської бази Балтійського флоту. З 20 вересня 2016 року – травень 2021 року командувач Каспійської флотилії.

9 травня 2021 року призначений на посаду заступника командувача Чорноморського флоту. 5 жовтня 2021 року призначений начальником штабу-першим заступником командувача Чорноморського флоту.

Нагадаємо, за час командування Віктора Соколова Чорноморський флот РФ втратив третину свого складу. Російські кораблі пішли на дно, або були серйозно пошкоджені українськими морськими дронами і крилатими ракетами. Очевидно, у Кремлі не змогли вибачити Соколову таких втрат.

Посол повідомила, як швидко США передадуть допомогу Україні після голосування в Конгресі

субота, 20 квітень 2024, 12:22

США за короткий період можуть перейти до постачання Україні озброєнь після ухвалення відповідного закону в Конгресі. Про це заявила посол України в США Оксана Маркарова в ефірі національного телемарафону, передають Патріоти України. «Від моменту підпи...

"Скажу вам, локально, що бачу": Військовий прокоментував заяви про контрнаступ ЗСУ у 2025 році

субота, 20 квітень 2024, 11:30

Військовослужбовець Євген Ієвлєв, який зараз перебуває на Горлівському напрямку, закликає до стриманості у заявах про можливий контрнаступ Збройних сил України 2025 року. Про це він сказав в ефірі "Еспресо", передають Патріоти України. "Я вважаю, що...