"Чи вторгнеться армія України в РФ?": У Forbes кардинально поміняли риторику після успіхів ЗСУ

Авторитетний американський фінансово-економічний журнал Forbes змінив риторику щодо війни в Україні після успіхів ЗСУ. Якщо ще в лютому 2022 року видання ставило запитання, чи вторгнеться Росія в Україну, то зараз задумалося, чи піде українська армія на територію РФ, передають Патріоти України.

Так, 16 лютого 2022 року Forbes опублікував статтю "Will Russia Invade Ukraine?" ("Чи вторгнеться Росія в Україну?"). Але вже за три місяці – 16 травня – вийшла стаття "Will Ukraine's Army Invade Russia?" (Чи вторгнеться українська армія у Росію?). Як випливає зі статті, таке запитання виникло через те, що українські війська вже вийшли на російський кордон.

"Українські війська на російській землі можуть відвернути сили від головного російського наступу на півдні, збентежити російський уряд і підняти бойовий дух українців. Окрім того, це була б солодка помста у конфлікті, який майже повністю проходив на українській території", – йдеться у матеріалі.

Водночас у Forbes вважають, що просування української армії на територію Росії спровокувало б Москву на застосування хімічної або ядерної зброї та підтримало б заяву Росії про те, що вторгнення в Україну було "оборонною" війною.

Натяк Кремлю?: Німецькій армії передали мішені у вигляді російських танків (фото)

неділя, 14 серпень 2022, 22:14

Австралійська компанія GaardTech передала Збройним силам Німеччини повнорозмірні макети танків Т-72, Т-90 і російську "Армату". Про це повідомляється в Twitter компанії, передають Патріоти України. "GaardTech розгорнула перші роботизовані транспортні з...

Отримав посаду від окупантів: Ще один мер Куп'янська виявився колаборантом

неділя, 14 серпень 2022, 22:00

Екс-меру Куп’янська (Харківська область) Володимиру Демченко оголошено про підозру у колабораційній діяльності. Про це повідомили у прес-службі Офісу генпрокурора, передають Патріоти України. За даними слідства, Демченко, який з 2010 по 2015 рік був ме...