"Чи вторгнеться армія України в РФ?": У Forbes кардинально поміняли риторику після успіхів ЗСУ

Авторитетний американський фінансово-економічний журнал Forbes змінив риторику щодо війни в Україні після успіхів ЗСУ. Якщо ще в лютому 2022 року видання ставило запитання, чи вторгнеться Росія в Україну, то зараз задумалося, чи піде українська армія на територію РФ, передають Патріоти України.

Так, 16 лютого 2022 року Forbes опублікував статтю "Will Russia Invade Ukraine?" ("Чи вторгнеться Росія в Україну?"). Але вже за три місяці – 16 травня – вийшла стаття "Will Ukraine's Army Invade Russia?" (Чи вторгнеться українська армія у Росію?). Як випливає зі статті, таке запитання виникло через те, що українські війська вже вийшли на російський кордон.

"Українські війська на російській землі можуть відвернути сили від головного російського наступу на півдні, збентежити російський уряд і підняти бойовий дух українців. Окрім того, це була б солодка помста у конфлікті, який майже повністю проходив на українській території", – йдеться у матеріалі.

Водночас у Forbes вважають, що просування української армії на територію Росії спровокувало б Москву на застосування хімічної або ядерної зброї та підтримало б заяву Росії про те, що вторгнення в Україну було "оборонною" війною.

Знову поранені, в тому числі діти: Росіяни вкотре обстріляли Харків

субота, 18 травень 2024, 16:52

Під час повітряної тривоги у суботу, 18 травня, в Харкові пролунала серія вибухів. Внаслідок російських ударів по місту є руйнування житлової інфраструктури. Про це повідомив міський голова Ігор Терехов у Telegram-каналі, передають Патріоти України. "П...

"Ми наблизилися до позитивного прогнозу": Глава міноборони Словаччини розповів про стан Фіцо

субота, 18 травень 2024, 16:43

Після повторної операції лікарі дають позитивний прогноз щодо стану прем'єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо, пораненого кількома пострілами в живіт 15 травня. Про це міністр внутрішніх справ країни Роберт Калиняк повідомив 18 травня, відео його заяви ...