Чи зможуть у Росії мобілізувати на війну з Україною мільйон громадян - відповідь експерта

Петро Черник припустив, що РФ зможе мобілізувати до 100 тисяч осіб, і додав, що це близько половини контингенту, який Росія мала на початок широкомасштабного вторгнення. Російські ЗМІ пишуть, що указ Путіна передбачає мобілізацію не 300 тисяч, а 1 мільйона росіян, передають Патріоти України.

Військовий експерт, полковник Петро Черник оцінив ці цифри та розповів в інтерв’ю УНІАН, скільки російська верхівка реально зможе мобілізувати.

"Насправді з мобілізацією у них будуть проблеми. Наприклад, росіянам у цьому році вже не вдалось виконати план весняного призову. Збиралися зібрати 130 тисяч, але ледве вдалось мобілізувати 90 тисяч осіб. Тобто, щонайменше чверть недобрали. Впевнений, що така сама ситуація буде і з нині оголошеною мобілізацією. Є сумніви, що задекларована цифра у 300 тисяч реалізується хоча б у 150", - зазначив він.

Черник припустив, що Росія точно зможе мобілізувати до 100 тисяч осіб. І додав, що це близько половини контингенту, який РФ мала на початок широкомасштабного вторгнення.

"100 тисяч — це два повноцінні армійські корпуси: як вісім дивізій, або як 20 бригад. Тобто також доволі багато. Та, насправді, не має значення, яку кількість людей Росія кине на убій в Україну. Чи вб'ємо ми всіх, хто прийде на нашу землю? Вб'ємо! Я повністю солідарний зі словами Головнокомандувача Валерія Залужного у тому, що скільки б їх сюди не прийшло, ЗСУ їх утилізують", - підсумував аналітик.

"Загадочная русская душа": Окупанти вмирають від крововтрат, але не користуються краденими турнікетами (фото)

неділя, 25 вересень 2022, 14:42

Російські військові не припиняють дивувати своїми професійними "навиками". Загарбники награбували турнікети, однак не використовують їх за призначенням. В оперативному угрупованні військ "Каховка" інформують, що російські військові помирають від втрати...

В Дагестані на мітингу проти мобілізації пролунали постріли, люди розлютилися ще більше (відео)

неділя, 25 вересень 2022, 14:29

У Дагестані жителі протестують проти мобілізації – людей намагаються розігнати силою. Поліція стріляє у повітря, щоб зупинити мітинги, інформують Патріоти України. Повідомляють, що жителі селища Ендірей, Республіка Дагестан, вийшли на масовий протест п...