"Чий Крим?": Росіянам, які хочуть сховатися від мобілізації в Казахстані, влаштували перевірку (відео)

Мешканка Казахстану влаштувала перевірку чоловікові, який представився росіянином, і зателефонував їй запитати, чи здає квартиру в Алмати. Жіночка запитала в російського уклоніста, 'чий Крим?', передають Патріоти України.

Відео опублікувало видання "Настоящее время. Азия" в Telegram 23 вересня. Журналіст хотів перевірити, чи дійсно жителям країни-агресора важко орендувати житло в Казахстані.

В якості експерименту він знайшов в інтернеті оголошення про здачу квартири в центрі Алмати за 833 долари, що приблизно на 240 доларів вище за середню зарплату в старій столиці країни. Після цього він зателефонував до орендодавця.

Між ними відбулася така розмова:

– Скажіть, у вас в оголошенні вказано ціну 400 тисяч тенге. Це остаточна ціна?

– Ви знаєте, вже замучали дзвінками, тому так. Вирішила поставити таку ціну.

– Ще таке питання. А здаєте громадянам Росії?

– Якщо вам потрібно реєстрацію робити, то, напевно, я не займатимуся цим.

– Ні, не потрібно.

– Ну взагалі скажіть мені, чий Крим?

– ....

– Ну тоді я не здаватиму вам, вибачте.

Зазначимо, що після того, як російський диктатор Володимир Путін оголосив мобілізацію, багато чоловіків призовного віку почали бігти до сусідніх країн, щоб не йти на війну в Україну. Одним із найпопулярніших і найдоступніших напрямків для росіян є Казахстан, проте місцеві жителі зовсім не раді гостям.

Зокрема, ситуацією скористалися власники житла. Ціни на оренду квартир у Казахстані буквально за ніч злетіли до небувалих значень.

Не можна сидіти на двох стільцях: США різко висловилися на адресу В'єтнаму через запланований візит Путіна в Ханой задля налагодження схем порушення санкцій

понеділок, 17 червень 2024, 19:35

Російський диктатор Володимир Путін планує відвідати столицю В'єтнам, але жодна країна не повинна надавати йому платформу для пропаганди його війни. . Про це заявив представник посольства США в Ханої, повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters. ....

У Польщі накрили мережу російських агентів, троє шпигунів втекли від покарання

понеділок, 17 червень 2024, 19:16

Двох громадян України та одну білоруску в грудні 2023 року було засуджено в Польщі за шпигунство на користь Росії. Шпигуни дістали тюремні строки позбавлення волі, але оскільки на момент винесення вироку вони не перебували під арештом, то змогли втекли...