"Чий Крим?": Росіянам, які хочуть сховатися від мобілізації в Казахстані, влаштували перевірку (відео)

Мешканка Казахстану влаштувала перевірку чоловікові, який представився росіянином, і зателефонував їй запитати, чи здає квартиру в Алмати. Жіночка запитала в російського уклоніста, 'чий Крим?', передають Патріоти України.

Відео опублікувало видання "Настоящее время. Азия" в Telegram 23 вересня. Журналіст хотів перевірити, чи дійсно жителям країни-агресора важко орендувати житло в Казахстані.

В якості експерименту він знайшов в інтернеті оголошення про здачу квартири в центрі Алмати за 833 долари, що приблизно на 240 доларів вище за середню зарплату в старій столиці країни. Після цього він зателефонував до орендодавця.

Між ними відбулася така розмова:

– Скажіть, у вас в оголошенні вказано ціну 400 тисяч тенге. Це остаточна ціна?

– Ви знаєте, вже замучали дзвінками, тому так. Вирішила поставити таку ціну.

– Ще таке питання. А здаєте громадянам Росії?

– Якщо вам потрібно реєстрацію робити, то, напевно, я не займатимуся цим.

– Ні, не потрібно.

– Ну взагалі скажіть мені, чий Крим?

– ....

– Ну тоді я не здаватиму вам, вибачте.

Зазначимо, що після того, як російський диктатор Володимир Путін оголосив мобілізацію, багато чоловіків призовного віку почали бігти до сусідніх країн, щоб не йти на війну в Україну. Одним із найпопулярніших і найдоступніших напрямків для росіян є Казахстан, проте місцеві жителі зовсім не раді гостям.

Зокрема, ситуацією скористалися власники житла. Ціни на оренду квартир у Казахстані буквально за ніч злетіли до небувалих значень.

Скандал з ''пунктами незламності'' у Києві: Кличко відкинув закиди Зеленського і "слуг" в профанації, звинувативши президента і його оточення в недостойних маніпуляціях

понеділок, 28 листопад 2022, 0:30

Мер Києва Віталій Кличко заявляє, що в місті відкрито понад 430 пунктів обігріву, і всі вони працюють, що можна перевірити за мапою на сайті міста. Пряма мова: "Адреси всіх пунктів є на карті, що розміщена на офіційному сайті нашого міста. Журналісти м...

"Він вже дорослий...": Посол Росії у Великобританії дивно пояснив, чому його син не воює

неділя, 27 листопад 2022, 23:15

Надзвичайний посол РФ у Великобританії Андрій Келін відповів, чому його син не був призваний під час часткової мобілізації, передають Патріоти України. Як він заявив в інтерв'ю ВВС, причина в тому, що у нього є власна родина. "Мій син уже дорослий. У ...