
Одночасно з операцією української військової розвідки відносно "ваґнерівців" Центральне розвідувальне управління Сполучених Штатів Америки також проводило операції. Аби з'ясувати, де є витік на Банковій, зазначають Патріоти України.
Про це генерал-лейтенант запасу СБУ Григорій Омельченко повідомив в ефірі телеканалу "Еспресо".
"Операція із затримання "ваґнерівців" - це замкнута юридична петля-зашморг на шиї президента Зеленського і керівника його Офісу Єрмака. Про провал операції я знав вже вранці 29 липня минулого року. У цій операції були зацікавлені не лише Росія та Білорусь, але й третя сторона - США. ЦРУ разом із СБУ, міністерством оборони, а також розвідкою Великої Британії та Туреччини брали спільну участь у проведені цієї операції. Та важливо, що спецслужби та розвідслужби США, крім цієї операції, проводили також ще свою операцію. Я її умовно назвав "подвійне дно", або "китайська шкатулка", - розповів Омельченко.
За словами генерал-лейтенанта СБУ, метою цієї операції було виявити, де "протікає" в Офісі президента, і хто зливає найбільш секретну інформацію ворогам.
"У тому числі, хто зливає і ту інформацію розвідданих, яку передають США Україні. Американці таки виявили, де витік інформації. Про цю операцію американців наші спецслужби не знали. Вони тільки знали, що проводиться операція для виявлення і вербування буцімто на роботу і у подальшому затримання так званих "ваґнерівців". Все було розіграно, як по нотах, і все б вийшло, якби не була злита інформація", - відзначив Григорій Омельченко.
Розвідувальні служби кількох великих країн НАТО отримали інформацію про можливі плани Росії здійснити провокації проти країн Балтії та Польщі. Про це повідомляє британське видання The Guardian із посиланням на високопоставлене джерело в політичних кола...
Рейтинг довіри поляків до президента Кароля Навроцького досяг історичного максимуму, перевищивши попередній рекорд, встановлений Шимоном Головнею. Навроцький отримав 54,8% позитивних оцінок довіри. Про це повідомляє Onet із посиланням на опитування IBR...