"Чим гірші умови, тим краще": Осінь і зима стануть можливістю, а не проблемою для України, - британський полковник

Британський військовий експерт, полковник у відставці Глен Грант пояснив, що чим гірші умови для ведення бойових дій, тим більше це вигідно для України, передають Патріоти України.

"Росія обмежена в свої діях через недостатньо підготовлену піхоту для ведення мобільної війни. На прорив вони не здатні, тому зараз вони тільки і роблять, що направляють своїх військових на українських солдат. Незабаром в Україну їхатиме або непідготовлений, зелений молодняк, або ж старигани чи колишні в'язні. Такий курс уже взято, тому зараз їм доводиться покладатися на свою артилерію.

На мій погляд, осінь і зима стануть можливістю, а не проблемою для України, оскільки у ворога виникнуть проблеми з логістикою, переміщенням артилерії та її бойовою діяльністю, особливо якщо буде дуже холодно. Але це має дозволити українській піхоті рухатися вперед, тому що вона набагато боєздатніша, ніж російська. У зіткненні з росіянами віч-на-віч, навіть у негоду, українська армія буде в набагато кращому становищі. Але слід рухатися вперед. Якщо цього немає, то завжди є ймовірність потрапити в їхню артилерійську пастку, де вони вас просто накриють вогнем і все. Ви повинні проскочити повз таку пастку і почати відтісняти їхню артилерію, в такому разі вони по своїх не стрілятимуть. Поки що не стрілятимуть. Але вони здатні й на таке, і свідченням цього є події Другої світової війни. Чим гірші умови для ведення бойових дій, тим більше це вигідно для України", - сказав Грант.

Джерело: Еспресо.ТV

"Рознесли на шматки": Захисники України завдали потужних ударів по позиціях ворога на Харківському напрямку (відео)

четвер, 28 вересень 2023, 6:32

Українські воїни продовжують винищувати ворогів, які прийшли на нашу землю, щоб окупувати її. На цей раз захисники завдали удару по ворожій піхоті, яка облаштовувала вогневі позиції на Харківському напрямку, передають Патріоти України. Ефектне відео мо...

Присоромив інших сусідів України по ЄС: Голова уряду Румунії пояснив, чому не заборонили імпорт українського зерна

четвер, 28 вересень 2023, 6:15

Румунія не запровалила односторонню заборону на імпорт української агропродукції, оскільки вважає, що Україні необхідно допомагати аж до завершення війни. Про це прем'єр-міністр Румунії Марчел Чолаку сказав в інтерв'ю Digi24.ro. На думку румунського пр...