
У місті Ізюм на Харківщині, яке деокупували ЗСУ, знайшли рапорти окупантів, які просили про відпустку з різних причин. Ці документи свідчать про деморалізацію ворога. Чимало рапортів датовані червнем та липнем. Однак багато подібних заяв з'явилися наприкінці серпня, зазначають Патріоти України.
10 рапортів окупантів знайшли у двоповерховому будинку в Ізюмі, в якому перебували росіяни. Командир зенітно-ракетного взводу з Московської області у рапорті просив звільнити його через моральне виснаження та відсутність відпусток. В інших документах окупанти писали про фізичне й моральне виснаження, погіршення стану здоров'я та відсутність необхідної медичної допомоги.
Також у рапортах окупанти скаржилися на те, що їм відмовляли у відпустках через сімейні обставини.
Крім того, серед документів була доповідь від 23 серпня, адресована на ім'я командира 2-ї мотострілецької дивізії з грифом "цілком таємно". У ній йшла мова про загибель 4 окупантів та поранення ще одного після артилерійських ударів ЗСУ.



У київській лікарні обірвалося життя 30-річної Дар’ї Гончар та її матері. Жінки отримали важкі поранення під час російського обстрілу столиці в ніч проти 2 червня, намагаючись дістатися укриття, передають Патріоти України з посиланням на медіа «#ШОТАМ»...
У Державній думі Російської Федерації пролунала ініціатива щодо запровадження повноцінних уроків початкової військової підготовки для школярів, починаючи з 5 класу, передають Патріоти України. За словами членів профільного комітету з питань СНД, дітей ...