Чимало датовані червнем та липнем: У деокупованому Ізюмі знайшли десятки рапортів окупантів з проханням про відпустку (фото)

У місті Ізюм на Харківщині, яке деокупували ЗСУ, знайшли рапорти окупантів, які просили про відпустку з різних причин. Ці документи свідчать про деморалізацію ворога. Чимало рапортів датовані червнем та липнем. Однак багато подібних заяв з'явилися наприкінці серпня, зазначають Патріоти України.

Окупанти говорили про виснаження

10 рапортів окупантів знайшли у двоповерховому будинку в Ізюмі, в якому перебували росіяни. Командир зенітно-ракетного взводу з Московської області у рапорті просив звільнити його через моральне виснаження та відсутність відпусток. В інших документах окупанти писали про фізичне й моральне виснаження, погіршення стану здоров'я та відсутність необхідної медичної допомоги.

Також у рапортах окупанти скаржилися на те, що їм відмовляли у відпустках через сімейні обставини.

Крім того, серед документів була доповідь від 23 серпня, адресована на ім'я командира 2-ї мотострілецької дивізії з грифом "цілком таємно". У ній йшла мова про загибель 4 окупантів та поранення ще одного після артилерійських ударів ЗСУ.


Польща передислокувала свої ракетні комплекси Patriot до Варшави, - міністр оборони Блащак

неділя, 5 лютий 2023, 23:14

Міністр оборони Польщі Маріуш Блащак повідомив у неділю, 5 лютого про передислокацію зенітно-ракетних комплексів Patriot на військовий аеродром на захід від Варшави, де вони будуть залишатися. Посилення протиповітряної оборони біля польської столиці ві...

Генерал-майор Буданов очолить Міністерство оборони, що абсолютно логічно, - Арахамія

неділя, 5 лютий 2023, 22:41

Генерал-майор Кирило Буданов, який зараз є начальником ГУР, очолить Міністерство оборони. Кого розглядають на його місце поки що невідомо. Чутки про те, що у Міністерстві оборони плануються кадрові зміни, офіційно підтвердив глава фракції "Слуга народу...