
У місті Ізюм на Харківщині, яке деокупували ЗСУ, знайшли рапорти окупантів, які просили про відпустку з різних причин. Ці документи свідчать про деморалізацію ворога. Чимало рапортів датовані червнем та липнем. Однак багато подібних заяв з'явилися наприкінці серпня, зазначають Патріоти України.
10 рапортів окупантів знайшли у двоповерховому будинку в Ізюмі, в якому перебували росіяни. Командир зенітно-ракетного взводу з Московської області у рапорті просив звільнити його через моральне виснаження та відсутність відпусток. В інших документах окупанти писали про фізичне й моральне виснаження, погіршення стану здоров'я та відсутність необхідної медичної допомоги.
Також у рапортах окупанти скаржилися на те, що їм відмовляли у відпустках через сімейні обставини.
Крім того, серед документів була доповідь від 23 серпня, адресована на ім'я командира 2-ї мотострілецької дивізії з грифом "цілком таємно". У ній йшла мова про загибель 4 окупантів та поранення ще одного після артилерійських ударів ЗСУ.



Російський диктатор Володимир Путін припустився серйозної помилки, коли почав залякувати Україну та світ ядерною зброєю. Він укотре продемонстрував свою слабкість. Про це заявив очільник Національного управління ядерної безпеки США Брендон Вільямс, пер...
Лідер польської партії "Право і справедливість" (PiS) Ярослав Качинський заявив, що поверне український орден князя Ярослава Мудрого ІІ ступеня, яким його нагородили у 2022 році. Він підкреслив, що такий крок стане виразом ставлення до українських еліт...